Murapol Argentum

Murapol Argentum

Mieszkania/Łódź/Polesie/Srebrzyńska 12/14
REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Murapol Argentum

Inwestycja Murapol Argentum obejmuje łącznie 400 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach - do wyboru są zarówno kawalerki, jak i 5-pokojowe lokale. Do mieszkań na parterze przynależą tarasy wybrukowane kostką i ogródki, natomiast lokale na piętrze posiadają nawet po 2 balkony zaprojektowane z termoizolacyjnych łączników, które zapobiegają utracie ciepła z mieszkania.

W inwestycji zadbano o nowoczesne rozwiązania, takie jak pakiet antysmogowy w standardzie czy możliwość zamontowania inteligentnego systemu smart home. Do dyspozycji jest też stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Dla osób zmotoryzowanych powstała także optymalna liczbaę miejsc postojowych, a dla zwolenników jednośladów przygotowano liczne stojaki rowerowe. Teren osiedla wypełniają zielone nasadzenia i mała architektura.

Klatki schodowe i części wspólne wyróżniają przemyślane, estetyczne rozwiązania, materiały najwyższej jakości oraz zastosowanie oświetlenia LED. W holu wejściowym znajduje się duże lustro i skrzynki pocztowe, a sprawną komunikację pomiędzy kondygnacjami zapewniają ciche i szybkie windy.

Osiedle zostało podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

Opinie o Murapol Argentum

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Murapol Argentum
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA