Murapol Helio

Murapol Helio

Mieszkania/Toruń/Jana Heweliusza
REKLAMA
inwestorMurapol S.A.
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Murapol Helio

Inwestycja Murapol Helio została zaprojektowana na prężnie rozwijającym się osiedlu Jar przy ul. Heweliusza, a także w sąsiedztwie nowej pętli tramwajowej doskonale łączącej dzielnicę z centrum miasta.

W ramach projektu powstały cztery budynki, które wyróżnia kameralna i minimalistyczna architektura harmonijnie wkomponowująca się w naturalne otoczenie lasu. Na najwyższych kondygnacjach powstały wyjątkowe dwupoziomowe lokale mieszkalne o przestronnym metrażu i przemyślanie zaaranżowanych układach.

Kompaktowe 1-, 2- i 3-pokojowe mieszkania oraz zróżnicowane metraże od 26 do nawet 88 mkw. w przypadku lokali z antresolami to doskonała propozycja nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również singli czy par chcących na co dzień być blisko przyrody.

Mieszkania na 2-piętrze są dwupoziomowe ze względu na zaprojektowane przestronne antresole o powierzchni nawet 49 mkw. Wysokość tych lokali sięga nawet 5,5 m. Home Management System zainstalowany w budynkach inwestycji pozwala mieszkańcom korzystać z urządzeń smart home za pomocą aplikacji mobilnej, jak i manualnie. Możliwe jest m.in. sterowane ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody. Wnętrza są dodatkowo zabezpieczane przed zanieczyszczeniami, alergenami, pyłkami roślin czy owadami dzięki pakietowi antysmogowemu. Wysoki standard części wspólnych to kolejny wyróżniający element inwestycji. Klatki schodowe i korytarze zostały wykończone przy użyciu trwałych płytek gresowych, dekoracyjnych paneli meblowych oraz energooszczędnej oprawy liniowej LED. 

W holach wejściowych zostały zamontowane z kolei duże lustra oraz estetyczne skrzynki pocztowe. Wybrukowane kostką tarasy z zielonymi ogródkami o powierzchni nawet 60 mkw. przynależą do wszystkich mieszkań na parterach. Mieszkania na piętrach posiadają nawet dwa balkony, a w przypadku wybranych lokali przestronne tarasy o pow. aż do 38 mkw. Wysokie nasłonecznienie wnętrz zapewniają sięgające niemal od podłogi do sufitu okna portfenetrowe. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych na terenie osiedla pozwola swobodnie korzystać z niskoemisyjnych środków transportu. Lokale usługowe na terenie osiedla podnoszą komfort mieszkańców z uwagi na bezpośredni dostęp do sklepu, zakładu fryzjerskiego czy salonu piękności. 

Opinie o Murapol Helio

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Murapol Helio
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA