21
1
REKLAMA
inwestorP. B. M. i R. Budros Sp. z o.o.
projektantDomar s.c. Biuro projektów
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Myśliwska 24

Osiedle Myśliwska 24 położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Morena zwanej również jako Piecki-Migowo, przy ulicy Myśliwskiej.

Projekt wielorodzinny składa się z dwóch budynków czteropiętrowych, w których powstało 68 mieszkań o powierzchni od 30 do 98 mkw. w strukturze od jednego do pięciu pokoi. Do apartamentów przynależą balkony lub tarasy o metrażach do 87 mkw. Każdy budynek posiada cichobieżne windy.

W dwukondygnacyjnych podziemnych halach garażowych zaprojektowano miejsca postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów. Na dachach budynków znajdują się dostępne dla mieszkańców tarasy ze strefą wypoczynkową.

Dodatkową możliwość spędzenia wolnego czasu przewidziano w południowej części osiedla w pobliżu zbiornika wodnego, wokół którego powstała przestrzeń do wypoczynku. 

Osiedle jest monitorowane, a dostęp kontrolowany jest przez szlaban.

Standard wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna drewniane z pakietami trzyszybowymi, wytynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, zamontowane parapety, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C.

Lokatorzy mają możliwość wykupienia pakietu Inteligentny Dom, który umożliwia zdalne sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi za pomocą smartfona lub tabletu. 

Nieruchomość oddalona jest o 5,2 km od Gdańska Głównego, w okolicy kursują linie autobusowe i tramwajowe oraz znajduje się stacja PKM Jasień. W pobliżu jest Obwodnica Trójmiasta.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+18
REKLAMA