Natura Konstancin

Natura Konstancin

Domy/Konstancin-Jeziorna/Tarczyn/Gawroniec/Sadowa 43
REKLAMA
inwestorRohe Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Natura Konstancin

Natura Konstancin to osiedle 22 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ulicy Sadowej, w Konstancinie-Jeziornie, w sąsiedztwie ogrodu botanicznego i terenów parkowych, w odległości 18 km od ścisłego centrum Warszawy.

Segmenty szeregowo połączone garażami, posiadają dwie pełne kondygnacje, jednospadowy skośny dach, ponadprzeciętnie duże przeszklenia o wysokości 295 cm na piętrze. Projekt uzupełnia wewnętrzna ażurowa klatka schodowa.

W ofercie są dwupoziomowe niezależne lokale mieszkalne o powierzchni około 150 mkw., wykonane w układzie czteropokojowym, dodatkowo z tarasem i ogródkiem przydomowym. Wysokość sufitów w pomieszczeniach waha się od 295 do 450 cm. Domy posiadają ogrzewanie podłogowe zasilane przy pomocy pompy ciepła, internet, domofon, przyłącze do klimatyzacji. 

Segmenty posadowione są na działkach o powierzchni od ponad 250 do ponad 340 mkw. Teren inwestycji jest ogrodzony, do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne oraz indywidualne garaże, punkt ładowania samochodów elektrycznych, media miejskie – prąd, woda, kanalizacja. 

Opinie o Natura Konstancin

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Natura Konstancin
Wojciech Jenda
+9
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA