Nova Krańcowa

Nova Krańcowa

Mieszkania/Lublin/Bronowice/Krańcowa 107
REKLAMA
inwestorDomLublin Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2022

O inwestycji Nova Krańcowa

Nova Krańcowa to zrealizowany etapowo kompleks mieszkaniowo-apartamentowy ulokowany we wschodniej części Lublina. Inwestycja powstała przy ulicy Krańcowej 107, w obrębie dzielnicy Bronowice. Odległość od centrum miasta wynosi blisko 3 km. W okolicy położone są liczne arterie komunikacyjne oraz obiekty infrastruktury.


Powierzchnia dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów i mieszkań wynosi od 33 do 81 mkw. Część lokali jest sprzedawanych jako apartamenty inwestycyjne, dostępne w stanie wykończonym. Mieszkania uzupełniono w balkony.


Teren inwestycji jest w pełni zagospodarowany, znajduje się na nim również plac zabaw dla najmłodszych. W budynkach zamontowano nowoczesne windy i wyodrębniono komórki lokatorskie. Na parterze bloków znajdują się lokale handlowo-usługowe. Zaprojektowano naziemne i podziemne miejsca parkingowe.


W pobliżu kompleksu leżą takie obiekty infrastruktury miejskiej, jak: sklepy Żabka, Odido, Biedronka, market Makro Cash&Carry, sklep Obi, supermaket Lidl, targ Rynek Bronowice, punkty gastronomiczne, bankomaty oraz placówki bankowe, punkty pocztowe, biura, lokale usługowe oraz punkty naprawy, salony fryzjerskie. Centrum handlowe Lublin Gala znajduje się w odległości 1,5 km.

Opinie o Nova Krańcowa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nova Krańcowa
amanita
Wygląda bardzo przyjemnie, architektura jest wyważona i wpasuje się
w okoliczne bloki. polskie kasyno online
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nova Krańcowa
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Lublin] Osiedle "Nova Krańcowa" [Lublin] Nova Krańcowa: Budynki są coraz wyższe
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Nova Krańcowa
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Lublin] Osiedle "Nova Krańcowa" [Lublin] Bloki osiedla Nova Krańcowa nabierają kształtów
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA