Nova Talarowa

Nova Talarowa

Mieszkania/Warszawa/Białołęka/Tarchomin/Talarowa
REKLAMA

O inwestycji Nova Talarowa

Nova Talarowa zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Tarchomin, przy ulicy Talarowej.

W 3-piętrowym budynku znajdują się 142 mieszkania, w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 26 do 115 mkw. W części z nich zaplanowano również okno przy samej kuchni, co umożliwia oddzielenie tych pomieszczeń od siebie. Na parterze powstały lokale z ogródkami, a wybrane mieszkania posiadają antresole i tarasy na dachu. Do pozostałych przynależą balkony.


Centrum Novej Talarowej stanowi patio, na którym zaprojektowano plac zabaw, a także miejsce do wypoczynku. Znajdują się tam ławki, budki lęgowe i karmniki dla ptaków oraz roślinność. Zieleń w postaci pnączy pojawi się także na konstrukcjach wertykalnych budynku, a zadaszenia ramp zjazdowych do garażu pokryte zostały roślinami. Dodatkowo na dachu znajduje się jasna membrana, która zapobiega przegrzewaniu się mieszkań w lecie. W podziemnej hali garażowej można zaparkować 116 samochodów, a na zewnątrz – 29.


Inwestycja jest dobrze skomunikowana. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli ją 240 metrów, a od przystanku tramwajowego 700 metrów. Dystans do stacji metra Młociny można pokonać w 22 minuty, jadąc tramwajem. Nova Talarowa położona jest w pobliżu sklepów i punktów usługowych, najbliższy sklep spożywczy znajduje się 3 minuty spacerem od osiedla. W pobliżu są też przychodnie, przedszkola i place zabaw. Do Ogrodów Mehoffera można dojść w 5 minut piechotą. Nieco dalej znajdują się też Wydmy Tarchomińskie i Park Henrykowski. 1,6 km dzieli Novą Talarową od nabrzeża Wisły.

Opinie o Nova Talarowa

Napisz komentarz
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA