Nowe Torpo

Nowe Torpo

Mieszkania/Toruń/Chełmińskie Przedmieście/Żwirki i Wigury 55
REKLAMA

O inwestycji Nowe Torpo

Osiedle Nowe Torpo położone jest w Toruniu w dzielnicy Chełmińskie Przedmieście przy ulicy Żwirki i Wigury.

Inwestycja jest etapowana. Pierwszy składa się z czterech segmentów mieszkaniowych, w jednym budynku wielorodzinnym, o zróżnicowanej wysokości od 2 do 4 pięter. Powstało łącznie 166 lokali o powierzchniach od 60 do 67 mkw. w strukturze od dwóch do czterech pokoi.

Nieruchomość zawiera lokale usługowe. Do apartamentów przynależą balkony i loggie. Inwestycja posiada hale garażowe i jest ogrodzona. Mieszkania w zależności od kondygnacji mają od 260 do 280 cm wysokości i posiadają powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, komórki lokatorskie.

Drugi etap składa się z jednego czteropiętrowego segmentu w jednym budynku wielorodzinnym. Powstało łącznie 76 mieszkań o powierzchniach od 35 do 89 mkw. w strukturze od dwóch do pięciu pokoi. Nieruchomość posiada miejsca postojowe zarówno naziemne jak i podziemne.

Osiedle posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, w odległości niespełna 500 metrów jest galeria handlowa. W promieniu 1 km od inwestycji znajduje się: 12 placówek edukacyjnych, 8 placów zabaw, 7 obiektów sportowych, 3 kawiarnie i restauracje oraz 2 sklepy.

Projekt wielorodzinny oddalony jest od centrum Torunia o 1,6 km. W odległości 90 metrów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny.

Opinie o Nowe Torpo

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowe Torpo
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA