Nowy Sikornik

Nowy Sikornik

Mieszkania/Gliwice/Sikornik/Biegusa 50
REKLAMA
inwestorJantar Investment Sp. z o.o. Sp. k.
realizacjaIV kw. 2021

O inwestycji Nowy Sikornik

Kilkuetapowe osiedle budynków wielorodzinnych o zapleczu handlowo-usługowym Nowy Sikornik jest położone w południowej części Gliwic.

Projekt znajduje się przy ulicy Biegusa w odległości blisko 3 kilometrów od Rynku w Gliwicach. Okolica inwestycji charakteryzuje się kameralną zabudową wielo- i jednorodzinną, umożliwia dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta i regionu, posiada infrastrukturę handlowo-usługową, oświatową i sportową.

Mieszkania inwestycji posiadają powierzchnię od 29 do 101 metrów kwadratowych, są to kawalerki oraz lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. W górnej kondygnacji zaprojektowano mieszkania dwupoziomowe. Do lokali na parterze przynależą prywatne tarasy z ogródkami, pozostałe mieszkania uzupełniono w balkony, tarasy lub loggie.


Teren osiedla jest ogrodzony, wjazd odbywa się poprzez bramy sterowane na pilota. Wykonano liczne aranżacje roślinne, chodniki, drogi wewnętrzne, wspólne strefy wypoczynku z elementami małej architektury, place zabaw dla dzieci. Na terenie inwestycji funkcjonują przedszkole, lokale usługowe i sklepy. Powstały podziemne i naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy.

Opinie o Nowy Sikornik

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Nowy Sikornik
Wojciech Jenda
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA