Ogrody Królowej Bony

Ogrody Królowej Bony

Mieszkania/Gliwice/Górnych Wałów 23
REKLAMA
inwestorRadan Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Ogrody Królowej Bony

Osiedle budynków wielorodzinnych Ogrody Królowej Bony zostało zrealizowane etapowo w pobliżu historycznego centrum Gliwic. Projekt jest położony przy ulicy Górnych Wałów. Od gliwickiego Rynku dzieli go blisko 300 metrów. Okolicę wyróżniają gęsta zabudowa historyczna, rozwinięta infrastruktura miejska, bliskość głównych dróg i węzłów komunikacyjnych miasta oraz obiektów zabytkowych i stref rekreacyjnych.

Powierzchnia mieszkań inwestycji wynosi od 23 do 216 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają układy od 1 do 5 pokoi, wyposażone są w balkony lub tarasy. Część lokali to dwupoziomowe apartamenty uzupełnione w tarasy widokowe i ogródki na parterze. W apartamentach w największym metrażu zaprojektowano kilka węzłów sanitarnych, garderoby, odrębne kuchnie, pralnie oraz schowki gospodarcze. Przewidziano opcję elastycznej aranżacji wnętrz i łączenia lokali.


Na terenie osiedla wykonano aranżacje roślinne, ciągi piesze i drogi wewnętrzne, przewidziano plac zabaw dla dzieci, dostępny dla mieszkańców taras widokowy, wspólny teren rekreacyjny w partii dziedzińca, komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne i podziemne. Na terenie osiedla zaprojektowano tężnię solankową. W budynkach istnieją cichobieżne windy.

Opinie o Ogrody Królowej Bony

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Ogrody Królowej Bony
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA