[Olsztyn] Basen Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

[Olsztyn] Basen Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Olsztyn] Basen Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

O inwestycji [Olsztyn] Basen Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

W obiekcie znajdą się ośmiotorowy basen o wymiarach 25 na 21 metrów, basen o wymiarach 12,5 na 6 metrów, wanny z hydromasażem, sauna fińska i parowa, strefy rekreacyjne, studnia lodowa, miejsca odnowy biologicznej, pomieszczenia dla ratowników, szatnie, kawiarnia, a także widownia dla 200 osób.
Napisz komentarz
natkahab
hej
Ilaeu87
i co z tym basenem? kiedy powstanie?

____________________
Koniecznie zajrzyj do nas http://serwis-diagnostyka.pl/serwis-caterpillar-i-maszyn-volvo.html przekonasz się, że nasza oferta jest super.
MatKoz
35152_1000x.jpg
Jan Hawełko
46 lat mija od budowy pierwszego basenu z prawdziwego zdarzenia w Olsztynie. Nic dziwnego, że piątkowe otwarcie basenu olimpijskiego urosło do rangi jednej z najbardziej oczekiwanych chwil ostatnich lat w mieście.

W Olsztynie są trzy pływalnie. Dwie miejskie: przy ul. Głowackiego i przy ul. Lengowskiego, oraz w Olsztyńskiej Szkole Wyższej. Za kilka dni oddany do użytku zostanie także basen uniwersytecki.

pokaz-artykul.png
aszatkowska
Pierwsi pływacy wskoczą do wody w nowym obiekcie już 20 lutego - zapowiada Wojciech Cymerman, kanclerz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Prace przy budowie basenu wkraczają w decydującą fazę. Przez olbrzymią oszkloną elewację widać robotników, którzy do późnych godzin uwijają się, by zdążyć z robotami na czas. - Jeśli nic nie stanie nam na przeszkodzie, to w drugiej dekadzie lutego uroczyście otworzymy pływalnię.

pokaz-artykul.png
aszatkowska
30668_1000x.jpg
REKLAMA