Osiedle Bella Dolina

Osiedle Bella Dolina

Rzeszów/Staromieście/Lubelska
REKLAMA

O inwestycji Osiedle Bella Dolina

22 budynki o wysokości od kilku do 10 kondygnacji stanie na nowym osiedlu – Bella Dolina. Budowa dwóch pierwszych rozpocznie się na wiosnę.

Już niebawem z ogromnym rozmachem rozpoczniemy realizację kolejnego już Osiedla spółki Developres.

Tym razem zapraszamy do Bella Dolina.

Powstanie tu około 20 budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze z prawie 2 tysiącami mieszkań. Nowe osiedle to ciekawa bryła  niska i średniowysoka. Jak zwykle priorytetem jest komfort mieszkańców, dlatego dla nas standard to : bogaty stan deweloperski o wysokiej jakości wykonania, cichobieżne windy, podziemne garaże, monitoring .

Lokalizacja:  ulica Lubelska, gwarantuje bliskość centrum, łatwy dostęp do komunikacji publicznej, a przede wszystkim niesamowitą dostępność komunikacyjną (autostrada, obwodnica północna miasta, most Mazowieckiego, lotnisko). Stąd wszędzie jest blisko.

Kupując mieszkanie w DevelopRes Bella Dolina zyskacie Państwo funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji, a przede wszystkim to co dziś jest tak ważne, ale i jednocześnie rzadkie czyli pewność TERMINU , JAKOŚCI i oczywiście ceny.

Zapraszamy do zapisywania się na listę chętnych, aby nie przegapić tego jedynego, idealnego mieszkania.

Sprzedaż rusza już niebawem!


10 hektarowa działka, na której staną bloki leży w rejonie ulicy Lubelskiej, na wysokości Agrohurtu i salonów samochodowych Audi oraz Volkswagena. To miejsce, które z centrum Rzeszowa jest skomunikowane poprzez rozbudowaną i poszerzoną ulice Lubelską. Dzięki temu do ul. Marszałkowskiej samochodem można stąd dojechać w pięć minut.


Napisz komentarz
Damian Daraż
+1
Damian Daraż
+3
Damian Daraż
robert10015
Piękne osiedle https://remont.biz.pl/
Damian Daraż
Wizualizacje318897_1500x.jpg
Damian Daraż
Wizualizacje318894_1500x.jpg

318895_1500x.jpg

318896_1500x.jpg
REKLAMA