[ul. Załęska] Mieszkania dwupoziomowe - Osiedle Korona - Rzeszów

[ul. Załęska] Mieszkania dwupoziomowe - Osiedle Korona - Rzeszów

Rzeszów/Pobitno/Załęska 9
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [ul. Załęska] Mieszkania dwupoziomowe - Osiedle Korona - Rzeszów

O inwestycji [ul. Załęska] Mieszkania dwupoziomowe - Osiedle Korona - Rzeszów

Osiedle Korona ul. Załęska – nowa inwestycja już w sprzedaży – zapraszamy do rezerwacji mieszkań! Brak ukrytych kosztów!

Nowość! Mieszkania dwupoziomowe!

Nowy, dwupiętrowy budynek będzie posiadał 27 mieszkań i będzie piątym już blokiem na Osiedlu Korona. Oprócz mieszkań dwu i trzypokojowych dostępne będą również pięciopokojowe mieszkania dwupoziomowe. Lokale dwupoziomowe to opcja idealna dla osób poszukujących wygodnego apartamentu, jak również dla osób które kupują mieszkanie pod wynajem – do mieszkania na drugim poziomie można będzie zrobić niezależne wejście z klatki schodowej, dzięki czemu uzyskamy dwa mieszkania w cenie jednego.
Mieszkania znajdujące się na piętrach będą posiadać balkony, natomiast te na parterze niewielkie ogródki. Każde mieszkanie posiadać będzie ogrzewanie podłogowe w przedpokoju i łazience. Zorganizowana już infrastruktura osiedla, bezpłatne miejsca parkingowe oraz całodobowy monitoring stwarzają idealne miejsce do odpoczynku po pracy i zabaw z dziećmi. Wokół osiedla znajduje się niska zabudowa jednorodzinna.
Zakończenie inwestycji datowane jest na październik 2021r.

Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.koronavillage.pl/ lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 537 870 746.
Napisz komentarz
Dział_Sprzedaży
REKLAMA