Osiedle Jemiołuszki (Galadom)

Osiedle Jemiołuszki (Galadom)

Mieszkania/Lublin/Jemiołuszki
REKLAMA
inwestorGaladom S.A.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Osiedle Jemiołuszki (Galadom)

Osiedle Jemiołuszki w Lublinie to zespół dwóch budynków, zlokalizowanych w południowo-zachodniej dzielnicy miasta, u zbiegu ulic Wróbla i Jemiołuszki na Lubelskim Węglinku, wkomponowana w tereny zielonej doliny.

W dwóch budynkach znajduje się łącznie 127 lokali w strukturze od jednego do pięciu pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw., z dodatkową przestrzenią otwartą w postaci ogródka przy mieszkaniach parterowych i balkonu oraz tarasu na wyższych kondygnacjach.


Inwestycja zawiera budynki z prostej bryły o nieregularnym kształcie, z płaskim dachem. Bloki o zróżnicowanej wysokości 4 i 7 kondygnacji nadziemnych posiadają także część podziemną. Elewacje utrzymane są w jasnej kolorystyce, z dodaniem elementów o wyglądzie drewna, wzbogacone w okna o dużej powierzchni.


Na terenie projektu założono ciągi pieszo-jezdne, parking zewnętrzny. Pod płytą budynku powstało 129 miejsc postojowych podziemnych oraz komórki lokatorskie do korzystania przez mieszkańców. Budynki wyposażone są w windy, obsługujące wszystkie kondygnacje. Na obszarze inwestycji wydzielono strefę rekreacyjną z placem zabaw. Na poziomie parteru zlokalizowana jest przestrzeń handlowo-usługową.

Opinie o Osiedle Jemiołuszki (Galadom)

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Osiedle Jemiołuszki (Galadom)
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA