REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Osiedle Kameralne

inwestorInvest-Dom

O inwestycji Osiedle Kameralne

OSIEDLE KAMERALNE w Dobrzykowicach jest zamkniętym osiedlem domów jednorodzinnych zlokalizowanym 5 km na wschód od Wrocławia na terenie powstającego nowego osiedla domów jednorodzinnych. Na trzech działkach o średniej powierzchni 1421 m˛ powstanie 16 domów o wielkości ok. 123,14 m˛ z garażem oraz przyległym do mieszkania ogrodem o powierzchni ok. 70 m˛. W okolicy powstają nowe domy wolnostojące i bliźniaki.

Całe osiedle stanowi zamknięty obszar dostępny jedynie dla mieszkańców i ich gości. System domofonów przy bramach wjazdowych zapewni kontrolę osób wchodzących na teren osiedla. Architektura budynków to połączenie nowoczesnych wysokiej jakości materiałów oraz ciekawej formy bryły budynków. Cały teren osiedla zostanie zagospodarowany. Oświetlone drogi wjazdowe, zapewnią komfort dojazdu do domu. Ozdobna i łatwa do utrzymania zieleń w strefie bram wjazdowych nadawać będzie kameralny charakter całego osiedla.
Bezpieczeństwo osiedla zapewniają: ogrodzenie, domofon przy wejściu na osiedle, kontrola dostępu, przesuwne bramy wjazdowe sterowane pilotem.
O czystość osiedla, odśnieżanie czy pielęgnację wspólnej zieleni zadba licencjonowany zarządca nieruchomości. W bliskiej odległości znajdują się miejsca wypoczynku, tereny zielone trasy rowerowe dające możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Domy zostaną wybudowane z ceramicznych materiałów ( keramzyt ). Ogrzewanie pomieszczeń możliwe jest z wykorzystaniem indywidualnych pieców gazowych (zbiornik LPG i piecyk instalowany indywidualnie na terenie domu i posesji), ogrzewania elektrycznego, olejowego bądź kominkowego. Projekt domu został tak przewidziany , aby zapewnić maksymalnie dużą możliwość własnych aranżacji. Możliwa jest zmiana ilości pomieszczeń, ich wielkość oraz funkcji. Dojazd do OSIEDLA KAMERALNEGO zapewnia droga powiatowa 1535D, a w perspektywie dodatkowo południowo-wschodnia nitka obwodnicy podmiejskiej Bielany-Długołeka. Do Dobrzykowic kursują autobusy linii 505 i 525 oraz autobusy PKS.

Źródło: www.invest-dom.com.pl
Napisz komentarz
pako
Z tą inwestycją w Nadolicach to dziwna sprawa... na stronie Inwest-Domu nie ma nic o jej realizacji (przynajmniej nie znalazłem, wydaje mi się, że zdjęcia na stronie głównej są z tej inwestycji), jest tylko niewidoczna wzmianka o Nadolicach, natomiast na otodom.pl są ogłoszenia odnośnie domków z tej inwestycji :O... hmmm...
Jan Augustynowski
Zmieniłem lokalizację, dzięki.

Tą inwestycję w Nadolicach chyba nie mamy. Dodam ją w wolnej chwili do bazy...
pako
Inwestycja jest przy ulicy Rolna / Cedrowa... jeśli to Ci coś powie. Obrazowo to 3x Kliknij "pomniejsz" na mapce, na dole Zobaczysz trapezowatą plamę pola i zaraz nad nim Zobaczysz właśnie to osiedle. 5 domów w zabudowie bliźniaczej (na początku myślałem, że nie o tą chodzi ale link do strony Inwest-Dom mnie przekonał). Nie mam pojęcia jak określić stan... teoretycznie temat zakończony jednak Inwest-Dom ma problem z dokończeniem kilku spraw wspólnych nie wspominając o indywidualnych - sąsiedzi pewnie też by wrzucili parę groszy do mojej strony ;). Na stronie Inwest-Dom piszą, że wszystkie domki sprzedane... Pzdr!

PS
W tej chwili Inwest-Dom realizuje inwestycję w Nadolicach...
Jan Augustynowski
Pako, w którym miejscu dokładnie jest ta inwestycja, bo na mapie widzę, że nie mamy precyzyjnej lokalizacji.

Jaki jest stan tej inwestycji? Ile domów jest zbudowanych, a ile nie?
pako
Witam,

Jestem właścicielem jednego z domów na Osiedlu Zacisze w Dobrzykowicach.
Na temat dewelopera Inwest-Dom z Wrocławia, mam wyrobioną opinię, głównie za sprawą samego właściciela Inwest-Domu reprezentującego firmę. O naszej współpracy można poczytać na stronie którą założyłem w wyniku "trwającej" i niezakończonej jeszcze współpracy z firmą Inwest-Dom gdzie deweloper jak dotąd nie wywiązał się ze swoich zobowiązań (ma z tym ogromny problem) co utwierdza mnie w przekonaniu, że firmie daleko do jakichkolwiek standardów. Zapraszam: http://osiedle-zacisze.com

Paweł
Jan Augustynowski
2165_1000x.jpg
[size=85:2ixs7cy4]Rzut osiedla z lotu ptaka[/size:2ixs7cy4]
REKLAMA