Osiedle nad Odrą

Osiedle nad Odrą

Wrocław/Kleczków/Rychtalska 20a
REKLAMA

O inwestycji Osiedle nad Odrą

Osiedle nad Odrą, wrocławskiego dewelopera WPBM "Mój Dom" S.A. to budynek mieszkaniowy położony u zbiegu ulic Słonimskiego i Rychtalskiej. W sąsiedztwie Starej Odry powstało 212 lokali o zróżnicowanej powierzchni. Mieszkania zlokalizowane na parterze posiadają ogródki przydomowe, zaś część umiejscowionych na piętrze cieszy przestronnymi tarasami. Posiadacze samochodów zaparkują swoje pojazdy w kondygnacji podziemnej lub na parkingu przed osiedlem.
Osiedle nad Odrą zlokalizowane jest na Kleczkowie, w sąsiedztwie dużych punktów handlowych. Kilkuminutowy spacer doprowadzi mieszkańców budynku do Parku Słowiańskiego, dość łatwo dojechać na wrocławski rynek. W pobliżu inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, będące dobrym połączeniem z różnymi miejscami miasta.
Wrocławska firma WPBM "Mój Dom" S.A. działa nieprzerwanie od 1996 roku. W ciągu 24 lat działalności firma oddała do użytku ponad 4100 lokali mieszkalnych. Inwestor wielokrotnie był wielokrotnie nagradzany w regionalnych i krajowych rankingach. 
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
REKLAMA