Osiedle Ostoja

Osiedle Ostoja

Mieszkania/Olsztyn/Jaroty/Jarocka 21
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Osiedle Ostoja

inwestorPM Development
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Osiedle Ostoja

Osiedle Ostoja to zespół 6-piętrowych budynków mieszkalnych o prostej i funkcjonalnej architekturze, z szeregiem udogodnień i własnym zapleczem handlowym, zlokalizowany w południowej części Olsztyna. Inwestycja znajduje się przy ul. Jarockiej, pomiędzy arterią komunikacyjną, al. Sikorskiego, a parkiem, w odległości około 5 km od centrum miasta.

W ofercie są mieszkania dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 65 mkw. Wysokość sufitów wynosi 270 cm. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony.


Teren wewnętrzny osiedla jest ogrodzony, objęty monitoringiem. Na działce założono drogi dojazdowe, chodniki, wydzielono ścieżkę rowerową, skomunikowaną z sąsiadującym parkiem i układem komunikacyjnym do alei Sikorskiego. Przy budynkach są miejsca parkingowe dla samochodów, stojaki dla rowerów. Są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Do dyspozycji mieszkańców są też komórki lokatorskie. Dużą część działki stanowi strefa rekreacyjna z patio, placem zabaw, siłownią plenerową. W klatkach schodowych zainstalowane są nowoczesne windy zjeżdżające do poziomu hali garażowej. Inwestycja posiada lokale handlowo-usługowe.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA