Osiedle Poematu

Osiedle Poematu

Warszawa/Wawer/Poematu
REKLAMA
inwestorATAL S.A.
projektantFS&P Arcus Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji Osiedle Poematu

Osiedle Poematu to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wawer przy ulicy Poematu. Ta prawobrzeżna część stolicy to jedno z najatrakcyjniejszych w ostatnim czasie miejsc na warszawskim rynku nieruchomości. Duży wpływ ma na to Południowa Obwodnica Warszawy, która zostanie oddana do użytku w II kwartale 2021 roku, oraz Most Południowy, który łączy Wawer z Wilanowem.


Inwestycja została zaprojektowana tak, aby łączyć wysoką jakość materiałów z funkcjonalnością i realnie wpływać na komfort życia mieszkańców. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą oraz ofertą udogodnień.


Główną zaletą Wawra jest mnogość terenów zielonych, cisza i bliskość dużych parków, co sprawia, że dzielnica nazywana jest "zielonymi płucami Warszawy".


Pierwszy etap inwestycji składa się z dwóch budynków, w których zlokalizowanych zostało łącznie 163 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Dostępne są lokale 2-, 3-, 4-, 5-pokojowe o wielkości od 36,55 do 118,12 mkw., co pozwala na dopasowanie mieszkania do potrzeb i upodobań konkretnego nabywcy. Do dyspozycji mieszkańców jest 175 miejsc postojowych zewnętrznych i wewnętrznych, w tym 18 stanowisk EKO. Osoby, dla których niezbędne jest dodatkowe miejsce do przechowywania, mogą również skorzystać z możliwości dokupienia komórki lokatorskiej (w sumie przekazanych zostanie 53 pomieszczeń).


Dogodna lokalizacja Osiedla Poematu pozwala na sprawny dojazd do Śródmieścia, Wilanowa, Ursynowa czy na Mokotów. Wawer jest dobrze skomunikowany z centrum, do którego dotrzemy w ciągu 25 minut samochodem. Ponadto w 30 minut dojedziemy do stacji Warszawa Śródmieście pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej. Stacja Warszawa Falenica znajduje się jedynie 900 m od inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również przystanki ZTM, a w odległości 5 minut pieszego spaceru pętlę autobusową. Do najważniejszych arterii dzielnicy należy Wał Miedzeszyński, który od osiedla dzieli ok. 8 min jazdy samochodem.


Wysoki komfort życia to nie tylko kwestia połączenia dzielnicy Wawer z centrum miasta, ale także bogata infrastruktura edukacyjna, medyczna, usługowa czy rozrywkowa. W okolicy znajduje się szeroki wybór przedszkoli, szkół, miejsc sportowo-kulturalnych, sklepów i marketów budowlanych oraz ośrodków medycznych. Sklepy spożywcze znajdują się w odległości ok. 1-2 km od osiedla. W dzielnicy dostępna jest szeroka oferta gastronomiczna.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+9
REKLAMA