Osiedle, ul. Gumińskiego

REKLAMA

O inwestycji Osiedle, ul. Gumińskiego

W Legnicy przy ul. Gumińskiego powstaje osiedle.
Napisz komentarz
seneka
Z tym osiedlem jest jak z programem wyborczym PO...- w zapisach i na planach wszystko wygląda pięknie i obiecująco, a w rzeczywistości to mało się dzieje.
Deweloper nic nie robi aby zachecic klientow do kupna-a wrecz ich zniecheca widokiem tych dzialek. Są zarośnięte, zalegaja duze plyty betonowe, drga Guminskiego ja zasypana gruzem i ziemia. 10 tys.netto/ar+30 tys netto za podlaczenie wody i kanalizy (ponoc ma byc w tym roku-ale watpie)+konecznosc dogadania sie 12 sasiadami w sprawie zrobienia na wlasny koszt wspolnej drogi (prawie niemożliwe). Za tą kase to dzialki powinny byc uzbrojone, posprzatane, i przynjmniej wstepnie przygotowana i utwardzona droga. Widac ze deweloper albo nie ma pojeci o sprzedawaniu, albo co bardziej prawdopodobne nie ma na to środkow...
Orzech
Duuuużo wizualek osiedla: http://www.quart.com.pl/CMS/Quart_Legni ... zacje.html
Orzech
Lokalizacja osiedla z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno, ciszę i spokój ale także bliskość do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana jest na malowniczym terenie, na którym to realizowane będzie osiedle mieszkaniowe, składające się z 7 budynków wielorodzinnych, terenów zielonych oraz placu zabaw dla najmłodszych. Wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy budynki trzykondygnacyjne, w których znajdować się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni z balkonami, antresolami. Inwestycję podzieliliśmy na kilka etapów.

Jako pierwsze powstały budynki 3 i 4. Drugim etapem są dwa kolejne budynki czyli 1 i 2. Nasi architekci zaprojektowali mieszkania tak, aby były funkcjonalne, dobrze nasłonecznione a ich rozkład umożliwiał ciekawą aranżację. Duża przestrzeń oraz tereny zielone zapewnią wygodę i komfort a kompleksowe zagospodarowanie terenu umożliwi dogodny dojazd oraz poruszanie się po osiedlu. Do każdego mieszkania będzie można dokupić komórkę lokatorską. Dla mieszkańców i ich gości przewidziane są miejsca postojowe przed budynkami.


2533_1000x.jpg
anubis
Więcej wizualizacji osiedla: http://www.perspectiv.pl/htm/ar/wielo/L ... index.html
anubis
Oferta 29 działek budowlanych znajduje się u zbiegu ulic T.Guminskiego i Myśliwca.Lokalizacja przyszłego osiedla z pewnością zachwyci tych, którzy cenią sobie piękno ciszę i spokój, ale także bliskość do centrum miasta.

Osiedle zostało zaprojektowane na terenie o powierzchni nieco ponad 3 ha i jest pierwszym etapem zabudowy terenu o łacznej powierzchni ponad 17 ha na której to realizowane będzie kompleksowe osiedle mieszkaniowe w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej i blizniaczej.


Na terenie I etapu wydzielono 29 działek budowlanych o powierzchni od 741 do 1573 m2. Przyjęto 1 typ domu w dwóch wariantach(jedno i dwu garazowym)o pięknej architekturze autorstwa pracowni architektonicznej PERSPECTIV, o powierzchniach od 186 do 206 m2. Domy te prezentujemy pod zakładką wizualizacja. Możliwy jest, w uzgodnieniu z deweloperem, wybór innego domu (mniejszego) z oferty dewelopera nawiązującego do architektury domu typowego. Układ urbanistyczny osiedla oraz wielkosci działek prezentujemy pod zakładką oferta domów.

Wizualizacje i informacje o inwestycji: http://www.quart.com.pl/CMS/domy_Legnic ... zacje.html
REKLAMA