Osiedle w Sadzie

Osiedle w Sadzie

Mieszkania/Nowy Dwór Gdański/Obronców Westerplatte 20
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Osiedle w Sadzie

inwestorStaben Invest Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2022

O inwestycji Osiedle w Sadzie

Osiedle w Sadzie położone jest w Nowym Dworze Gdańskim przy ulicy Obronców Westerplatte. Inwestycja obejmuje osiem budynków szeregowych dwulokalowych. 

Apartamenty na parterze mają powierzchnię 67 mkw., do których przynależy ogródek. Natomiast lokale na piętrze posiadają metraż 72 mkw. z możliwością adaptacji strychu na dodatkowe 2 sypialnie i łazienkę oraz możliwością zamontowania okien dachowych. Teren nieruchomości jest ogrodzony. 

W budynkach zadbano o odpowiednią izolację termiczną i akustyczną mieszkań. Do każdego apartamentu przynależy jedno miejsce parkingowe, istnieje opcja montażu bramy sterowanej pilotem. 

Inwestycja położona w centrum Nowego Dworu Gdańskiego pozwala na korzystanie z rozwiniętej infrastruktury miasta, przez które przepływa spokojna rzeka Tuga, blisko również Linawa, Szkarpawa, Nogat i Wisła, co stanowi dobrą lokalizację dla miłośników spływów kajakowych lub połowu ryb. 

Dzięki dogodnemu dojazdowi do drogi ekspresowej S7 oraz innych istotnych arterii można bardzo szybko dotrzeć m.in. do Gdańska, Elbląga lub Malborka. Jeszcze bliżej jest do samego wybrzeża Bałtyku.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA