Osiedle Zielone Iwiny

Osiedle Zielone Iwiny

REKLAMA

O inwestycji Osiedle Zielone Iwiny

Osiedle Zielone Iwiny to niewątpliwie połączenie świetnego położenia z komfortem mieszkania z dala od miejskiego zgiełku. Kilka minut do centrum Wrocławia, trzy linie autobusowe MPK, w okolicy jeden
z najładniejszych wrocławskich parków i dużo terenów zielonych, niska zabudowa jednorodzinna - to tylko niektóre atuty tego miejsca. Przyszli mieszkańcy z pewnością będą niezwykle usatysfakcjonowani z wyboru osiedla Zielone Iwiny.

Przy projektowaniu staraliśmy się nie kierować modą, która często ulega zmianom, lecz stworzyć coś ponadczasowego, trwałego, o eleganckim, klasycznym wyglądzie. Elewacja i jej kolorystyka ma wyróżnić osiedle, a jednocześnie komponować się z otoczeniem, wprowadzając spokój i harmonię. Z tego powodu duża jej część zostanie wykończona klinkierem, podobnie jak frontowe ogrodzenie, w którym również zamontowane będą elementy wykonane z metaloplastyki.

Szczególny nacisk położyliśmy na wysoki standard wykończenia i użycie bardzo dobrych materiałów konstrukcyjnych (mury z ceramiki, dachówka ceramiczna, okna drewniane z parapetami kamiennymi, instalacja do kominka).

Zaprojektowaliśmy 15 domów w zabudowie szeregowej o wysokości dwóch kondygnacji, które będą funkcjonalne, przestronne i jednocześnie przytulne. Dzięki odpowiedniemu usytuowaniu i dużym oknom, pomieszczenia będą doskonale doświetlone światłem słonecznym. Salon ma stanowić atrakcyjne miejsce do wypoczynku dla domowników, którzy chętnie będą spędzali tam czas, w zimowe mroźne dni delektując się ciepłem kominka, a latem korzystając z zatopionego w zieleni ogródka.

Staraliśmy się aby domy były niezwykle funkcjonalne i przestronne. Na parterze pomieszczenia mają wysokość 286 cm, a na piętrze 260 cm. W procesie projektowym w bardzo dużym stopniu udało nam się wyeliminować skosy.

Parter to strefa dzienna - salon z kominkiem, wyjściem do ogródka, z półotwartą kuchnią, łazienką, przedpokojem i garażem z bezpośrednim wejściem do domu.

Piętro to strefa sypialna zawierająca trzy sypialnie, łazienkę i garderobę.

Pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie, które zapewnią drzwi antywłamaniowe, rolety na parterze, wideodomofon, instalacja alarmowa (za dopłatą). Komfort użytkowania zapewnią brama sterowana pilotem, piec dwu funkcyjny z automatyką pogodową oraz kaloryfery z termoregulatorami.

Jeżeli będziecie Państwo mieli taką potrzebę, istnieje możliwość aranżacji pomieszczeń i zmian
w wyposażeniu (gniazda elektryczne, punkty oświetleniowe itp.)


Więcej informacji: www.as-hajto.pl
Napisz komentarz
Orzech
7707_1000x.jpg7708_1000x.jpg7709_1000x.jpg7710_1000x.jpg7711_1000x.jpg7712_1000x.jpg7713_1000x.jpg
REKLAMA