Os.Młodych

Mieszkania/Gorzów Wielkopolski/ul. Osiedle Młodych
REKLAMA
inwestorRAJBUD DEVELOPMENT
realizacja inwestycjiIII kw. 2019
wykonawcaRAJBUD DEVELOPMENT

O inwestycji Os.Młodych

Nasza inwestycja zlokalizowana jest na "Osiedlu Młodych". Jest to budynek sześcioklatkowy, o nowoczesnym dizajnie, z płaskim dachem. 

Budynek ma ciekawą, zróżnicowana bryłę o wysokości od czterech do sześciu kondygnacji. Mieści on 107 mieszkań, z których wszystkie posiadać będą duże balkony, w tym jedno taras. Jedno z oferowanych mieszkań będzie dwupoziomowe. Dla wygody i komfortu mieszkańców w części kondygnacji podziemnej budynku znajdą się garaże oraz miejsca postojowe, w sumie 97 miejsc do parkowania, a także komórki lokatorskie. 

"Osiedle Młodych" oferuje naszym Klientom szeroką gamę mieszkań. W ofercie znaleźć można mieszkania od 31m2 do 80m2, a dla szukających większych powierzchni istnieje możliwość łączenia mieszkań. Projekty są praktyczne i funkcjonalne. Mogą być atrakcyjne zarówno dla młodych małżeństw marzących o powiększeniu rodziny, jak i dla osób starszych, szukających wygody, ponieważ nasz budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy. Jako solidny Developer pamiętamy, że osiedle to nie tylko mieszkania, ale również zagospodarowanie całego terenu. Wykończone zostanie więc patio wewnątrz osiedla, na którym znajdą się miejsca postojowe. Przewidziane jest także miejsce na plac zabaw dla najmłodszych. Całość obsadzona zostanie roślinnością. 

Dużym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja. Inwestycja znajduje się w kwartale ulic: Matejki, Kotsisa, Mościckiego i Kosynierów Gdyńskich. Budynek położony jest z dala od głównej ulicy, co przyszłym mieszkańcom gwarantuje komfort. Teren osiedla spokojny i cichy posiada jednocześnie w swym pobliżu wszystko to, co ważne dla codziennego funkcjonowania. Dla młodych oferuje bliskość szkoły, przedszkola, czy przychodni, a dla starszych ośrodki handlu i rekreacji. Teren naszej inwestycji to miejsce bardzo malownicze , położone na lekkim wzniesieniu, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Opinie o Os.Młodych

Napisz komentarz
REKLAMA