Ostoja Nowy Świat

Ostoja Nowy Świat

REKLAMA
inwestorMakurat Invest Sp. k.
projektantPniewski Architekci Sp. z o. o.
realizacjaI kw. 2025

O inwestycji Ostoja Nowy Świat

Inwestycja Ostoja Nowy Świat znajduje się w okolicy zdominowanej przez zabudowę jednorodzinną, przy ul. Malinowej, w miejscowości Barniewice, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańskiej dzielnicy Osowa i osady kaszubskiej Nowy Świat, w pobliżu jeziora Wysockiego.

Na posesję składają się niewielkie podpiwniczone budynki z prostej bryły o wysokości czterech kondygnacji mieszkalnych, z płaskim dachem, wykończone na zewnątrz w ciepłym połączeniu bieli z beżem, wyposażone w okna o dużej powierzchni, zadaszone balkony z transparentną balustradą, przeszklone klatki schodowe i zadaszoną strefę wejściową.


Inwestycje tworzą lokale w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 25 do 74 mkw., dodatkowo posiadające balkon lub prywatny ogródek.


Pod budynkami zaprojektowano garaż podziemny, połączony windą z pozostałymi kondygnacjami; dostępne są także komórki lokatorskie. Na terenie zewnętrznym powstała naziemna strefa do parkowania; w bezpiecznym miejscu zaplanowano ogólnodostępny plac zabaw.

 W odległości około 400 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy linii nr 269. Od węzła obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S6 posesję dzieli około 5 km, co zapewnia szybki dojazd samochodem do punktów na mapie całego Trójmiasta; około 4 km jest do wjazdu na drogę wojewódzką nr 218 łączącą Zachodnią Obwodnicę Trójmiasta z drogą Gdańsk-Szczecin w Wejherowie.

Opinie o Ostoja Nowy Świat

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Ostoja Nowy Świat
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA