DODAJ

OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem

OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem 450889OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem 450890OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem 450891

OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem

Niezwykła inwestycja w Grzepnicy pod Szczecinem, gdzie Twój dom to Twoja Ostoja

OSTOJA przy ulicy Rezydenckiej w Grzepnicy (gmina Dobra) to wyjątkowe miejsce, dopasowane do indywidualnych i różnorodnych potrzeb. Do wyboru pozostają trzy rodzaje domów: wille wolnostojące, bliźniaki oraz domy szeregowe. Każdy dom posiada garaż oraz działkę, którą można dowolnie zaaranżować lub zamówić jej projekt bezpośrednio od nas.

Zapraszamy do odwiedzenia strony inwestycji https://dobraostoja.pl

 

OSTOJA to zatopione w zieleni osiedle domów w Grzepnicy z bogatą infrastrukturą lokalną i sportową, przestrzenią wspólną oraz wewnętrznym parkiem. Do dyspozycji mieszkańców oddamy między innymi: dwa korty tenisowe, boiska do siatkówki i koszykówki, bieżnię, zewnętrzną siłownię i inne tereny rekreacyjne. Całość osiedla będzie ogrodzona i wyposażona w dwie bramy wjazdowe oraz monitorowana 24/7 na życzenie właścicieli.

 

LOKALIZACJA

 

OSTOJA leży w sąsiedztwie Obszaru Natura 2000, Rezerwatu Świdwie i południowej granicy Puszczy Wkrzańskiej. Dojazd autem do centrum Szczecina zajmie niespełna 25 minut, a do granicy polsko-niemieckiej w Lubieszynie - 10 minut. Ta odległość gwarantuje sprawne dostanie się do miasta, a zarazem zapewnia zdrowy klimat oraz daje poczucie oderwania od miejskiego zgiełku. Dzięki temu to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły - OSTOJA w Grzepnicy pod Szczecinem
inwestorOstoja 1 Urba Seren Sp. z o.o. S.K.A
wykonawcaMABUDO sp. z o.o.
komercjalizacjaBiuro Sprzedaży Urba sp. z o.o. 30-701 Kraków Zabłocie 25/56
realizacja inwestycjiI kw. 2021
nikt jeszcze nie dodał komentarzy
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję