DODAJ

Osiedle domków energooszczędnych

Na południu Wrocławia budujemy dla Państwa osiedle nowoczesnych domów w tradycyjnej zabudowie. Domy są budowane w energooszczędnej technologii, poparte certyfikatem energetycznym wydanym przez niezależną jednostkę certyfikującą. Oznacza to, że spełniają surowe normy zgodne z Dyrektywą Unijną nr 2002/91/WE w zakresie energooszczędności nowobudowanych budynków.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów: dachy ceramiczne (dachówka karpiówka), okna drewniane, elewacje z elementami klinkierowymi i drewnianymi podnoszą prestiż domów i stanowią atrakcyjną propozycję dla naszych klientów.

Funkcjonalność domów, zapewni Państwu odpowiedni komfort życia, a przemyślane rozwiązania konstrukcyjne, (np.: eliminacja mostków termicznych) pozwolą utrzymać koszty eksploatacji na niskim poziomie.

http://www.dbdeveloper.pl/
Szczegóły - [Ozorzyce k/Wrocławia] Osiedle domków energooszczędnych
inwestorDB Developer
DlugiX 04.06.2008, godz. 08:23
Bardzo fajny pomysł !!! :) ciekawe czy takie domki będą miały wzięcie... co o tym myślicie?
odpowiedz
Orzech 03.06.2008, godz. 14:17
odpowiedz
Qchi 21.05.2008, godz. 16:08
ciekawa sprawa z tym certyfkiatem. Z tego co wiem, to w Polsce dopiero trwaja prace majace na celu okreslenie przepisow wykonwaczych do nowego prawa, a co za tym idzie nie ma tez wyznaczonych jednostek certyfikujacych. Ci jednak już mają... cud? Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle.
pozdr.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję