Palacza 97

Palacza 97

Mieszkania/Poznań/Grunwald/Grunwald Południe/Palacza 97
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Palacza 97

inwestorArea Development Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Palacza 97

Inwestycja Palacza 97 usytuowana jest przy skrzyżowaniu ulic Palacza i Promienistej na poznańskim Grunwaldzie. Trzypiętrowy wielorodzinny budynek składa się 24 mieszkań o powierzchni od 32 do 93 mkw. w strukturze od dwóch do czterech pokoi.

Obiekt zawiera windę, podziemną halę garażową oraz rolety zewnętrzne w oknach mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz ostatnim piętrze. W zależności od kondygnacji do lokali przynależą ogródki lub balkony. Przy największym apartamencie, położonym na ostatnim piętrze, powstał prywatny taras o metrażu około 60 mkw. 

Wysokość niektórych pomieszczeń wynosi niespełna 4 metry. Nieruchomość cechuje jasna okładzina elewacji oraz duże okna. Inwestycja wyposażona jest w instalację solarną zasilająca części wspólne, pozwalając obniżyć koszty eksploatacji budynku. 

Projekt wielorodzinny posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową. W okolicy znajdziemy: apteki, restauracje, szpitale, przychodnie oraz atrakcje kulturalne typu muzeum czy kino. Istnieje szereg placówek naukowo-dydaktycznych.

W 10 minut spacerem dotrzemy do Parku Astronomicznego im. J. Heweliusza, zaś w przeciągu 20 minut znajduje się Park J. Kasprowicza z zewnętrzną letnią pływalnią. Na odcinku 3,5 km leży Lasek Marceliński. Odległość od dworca kolejowego zajmie nam 11 minut samochodem, ten sam odstęp czasu dzieli nas od Portu Lotniczego Poznań Ławica.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
REKLAMA