Panattoni Park Szczecin Trzebusz III

Panattoni Park Szczecin Trzebusz III

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Panattoni Park Szczecin Trzebusz III

O inwestycji Panattoni Park Szczecin Trzebusz III

Panattoni Park Szczecin Trzebusz III to obiekt magazynowy, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu efektywnych rozwiązań logistycznych dla różnorodnych branż. Jego głównym celem jest oferowanie przestrzeni magazynowej oraz logistycznej, która może być wykorzystywana zarówno do przechowywania towarów, jak i do realizacji skomplikowanych procesów logistycznych. Obiekt ten jest idealnym rozwiązaniem dla firm poszukujących wysokiej jakości powierzchni magazynowej w strategicznej lokalizacji.


Panattoni Park Szczecin Trzebusz III położony jest w bliskiej odległości od kluczowych punktów transportowych. Obiekt znajduje się zaledwie 1,5 km od drogi ekspresowej S3, co zapewnia szybki dostęp do głównych tras komunikacyjnych. Lotnisko Szczecin-Goleniów jest oddalone o 32 km, co stanowi dodatkowy atut dla firm wymagających szybkiego połączenia lotniczego. Centrum Szczecina, będące ważnym centrum gospodarczym i logistycznym, znajduje się w odległości 16 km, co ułatwia dostęp do miejskich zasobów i infrastruktury.


Panattoni Park Szczecin Trzebusz III charakteryzuje się nowoczesną konstrukcją i zaawansowanym wyposażeniem. Obiekt posiada wysokość wnętrza magazynu wynoszącą 12 metrów, co umożliwia efektywne wykorzystanie przestrzeni. Siatka słupów ma wymiary 22,5 x 12 metrów, co zapewnia elastyczność w aranżacji przestrzeni. Nośność posadzki wynosząca 70 kN/m2, umożliwia przechowywanie ciężkich towarów. Obiekt wyposażony jest w system zraszaczy ESFR oraz oferuje ochronę 24/7, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych towarów. Dodatkowo, obiekt posiada obciążenie skupione od stopy regału na płytę 150 mm x 150 mm, co jest istotne przy magazynowaniu ciężkich przedmiotów.

Opinie o Panattoni Park Szczecin Trzebusz III

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Szczecin Trzebusz III
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Panattoni Park Szczecin Trzebusz III
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA