Parkowe Aleje

Parkowe Aleje

Mieszkania/Wrocław/Krzyki/Brochów/Syryjska
obserwuj
11
4
2
REKLAMA

O inwestycji Parkowe Aleje

Osiedle Parkowe Aleje to cztery kameralne, trzypiętrowe budynki, z szeroką ofertą mieszkań 1-, 2-, 3- i 4 – pokojowych. Każdy z lokali posiada balkon, a większość lokali na parterze - tarasy z zielonymi ogródkami. Na terenie osiedla przewidziano zarówno miejsca postojowe na parkingu naziemnym z prawem do wyłącznego korzystania jak i w podziemnych halach garażowych.
Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, w tym dostęp do poziomu -1, na którym znajduje się hala garażowa, zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych. Eleganckie wykończenie klatek schodowych, ponadczasowa elewacja, przemyślanie zaprojektowane zagospodarowanie terenu oraz staranny dobór zieleni, znacznie podnoszą standard osiedla.
Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie plac zabaw, wyposażony zarówno w urządzenia przeznaczone dla tych najmłodszych jak i nieco starszych dzieci. W dwóch budynkach na kondygnacji parterowej, przygotowana zostanie dedykowana powierzchnia pod małopowierzchniową działalność handlową i usługową, co sprawi, że najpilniejsze potrzeby mieszkańców będą mogły być zaspokojone na terenie osiedla.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!

Opinie o Parkowe Aleje

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Parkowe Aleje
Jan Augustynowski
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Parkowe Aleje
Jan Augustynowski
Pozostałe wizualizacje. A jutro może uda mi się zrobić kilka fotek :)
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA