Pękowicka 96

Pękowicka 96

Mieszkania/Kraków/Pękowicka 96
REKLAMA
inwestorHopfen Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2025

O inwestycji Pękowicka 96

Pękowicka 96 to projekt zlokalizowany w północnej części Krakowa, przy ul. Pękowickiej. W dzielnicy Prądnik Biały, która przechodzi intensywne przeobrażenia infrastrukturalne, inwestycja ta oferuje mieszkańcom wiele korzyści:

1. Doskonała komunikacja: Dzięki nowym inwestycjom komunikacyjnym, takim jak linia tramwajowa do Górki Narodowej, Trasa Wolbromska, IV obwodnica Krakowa węzeł Modlniczka oraz rozbudowa Alei 29 listopada, Prądnik Biały staje się jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów w Krakowie. Odległość od centrum miasta wynosi około 6 km.

2. Cisza i spokój: Niska intensywność zabudowy oraz duże obszary zieleni wokół budynków sprawiają, że inwestycja jest miejscem dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

3. Różnorodność mieszkań: Projekt składa się z dwupiętrowego budynku, w którym znajduje się 27 mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 38 do 84 mkw.). Mieszkania na parterze mają przylegające ogródki o powierzchni nawet 170 mkw. Na poziomie -1 dostępne są miejsca postojowe oraz dodatkowa przestrzeń użytkowa.

4. Duże tereny zielone: Inwestycja jest otoczona dużą ilością terenów zielonych, co tworzy atrakcyjne otoczenie dla przyszłych mieszkańców.

5. Elegancka forma: Przemyślana architektura, brak zbędnych elementów i niewielka skala budynków sprawiają, że Pękowicka 96 jest miejscem, gdzie komfort idzie w parze z estetyką.

Opinie o Pękowicka 96

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Pękowicka 96
Wojciech Jenda
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA