[Piotrków Trybunalski] Logistic City

[Piotrków Trybunalski] Logistic City

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Piotrków Trybunalski] Logistic City

inwestorEmerson

O inwestycji [Piotrków Trybunalski] Logistic City

Logistic City to nowoczesne centrum logistyczne, wyróżniające się doskonałym położeniem w sercu Polski i Europy, które daje możliwość szybkiej komunikacji z dostawcami i odbiorcami. To miejsce dla wszystkich rodzajów działalności związanych z magazynowaniem, dystrybucją, przetwórstwem i lekką produkcją. Ważnym atutem jest posiadanie około 80 000 mkw. wolnej powierzchni dostępnej od zaraz. Potencjalny Najemca nie ponosi ryzyka związanego z opóźnieniami w dostarczeniu powierzchni w innych centrach. Logistic City jest w pełni zabezpieczone infrastrukturalnie - posiada gotowe do użytku hale, węzły drogowe i sieciowe oraz wolny teren, pozwalający na budowę dodatkowych 270 000 mkw. powierzchni logistyczno - magazynowej.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Logistic City Napisz komentarz
magazyny.pl
Logistic City to nowoczesne centrum logistyczne, wyróżniające się doskonałym położeniem w sercu Polski i Europy, które daje możliwość szybkiej komunikacji z dostawcami i odbiorcami. To miejsce dla wszystkich rodzajów działalności związanych z magazynowaniem, dystrybucją, przetwórstwem i lekką produkcją.
Ważnym atutem jest posiadanie około 80 000 mkw. wolnej powierzchni dostępnej od zaraz. Potencjalny Najemca nie ponosi ryzyka związanego z opóźnieniami w dostarczeniu powierzchni w innych centrach.
Logistic City jest w pełni zabezpieczone infrastrukturalnie - posiada gotowe do użytku hale, węzły drogowe i sieciowe oraz wolny teren, pozwalający na budowę dodatkowych 270 000 mkw. powierzchni logistyczno - magazynowej.

Pełne dane techniczne budynków oraz informacje o warunkach najmu znajdziesz na stronie Logistic City magazyny.pl
REKLAMA