Plaża 41

Plaża 41

Mieszkania/Gdańsk/Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 1
REKLAMA
inwestorAlmar Development
projektantBedra Cichosz Architekci Sp. z.o.o.
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Plaża 41

Inwestycję Plaża 41 w Gdańsku stanowi czteropiętrowy apartamentowiec o funkcji wakacyjno-usługowej, zlokalizowany w północnej części miasta, w sąsiedztwie plaży nadmorskiej. Nieruchomość znajduje się przy ul. Gałczyńskiego 1, na terenie gdańskiej dzielnicy Brzeźno, u jej zbiegu z ul. Gdańską, w sąsiedztwie zabytkowego parku im. J. J. Haffnera i dwóch letnich kąpielisk morskich.


Podpiwniczony budynek na rzucie litery U, o wysokości 5 kondygnacji nadziemnych, posiada płaski dach z tarasami widokowymi. Elewacja wykończona jest płytami o wyglądzie drewna i tynkiem o jasnej tonacji, z dodaniem dużych przeszkleń, drewna, kamienia i marmuru na detalach.


Budynek mieści 76 klimatyzowanych apartamentów wakacyjnych, w strukturze od 1 do 4 pokoi, o powierzchni od 25 do 103 mkw., o wysokości pomieszczeń 275 cm, dodatkowo z balkonem lub tarasem dachowym w przypadku lokali na ostatniej kondygnacji.


Tereny wspólne posesji zaaranżowane są w zieleń i objęte monitoringiem; do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej lub na zewnątrz budynku, sklepy i usługi na parterze, rowerownia i komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje skomunikowane są za pomocą windy. Apartamentowiec podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej.


W pobliżu kursują tramwaje i autobusy w kierunku centrum Gdańska oraz Sopotu. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się w odległości 80 m, przystanek autobusowy - 120 m. Oddalona o 100 m al. M. Płażyńskiego prowadzi bezpośrednio do drogi krajowej nr 91. Niedaleko jest do przystanku SKM. 2 km dzieli posesję od portu, z którego odpływają promy do Szwecji.

Opinie o Plaża 41

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Plaża 41
mariusz.marcinkowski
Inwestycja znajduje się w świetnej lokalizacji, rzut kamieniem od plaży w Brzeźnie
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Plaża 41
mariusz.marcinkowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Plaża 41
mariusz.marcinkowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA