Potokowa Park

Potokowa Park

Mieszkania/Gdańsk/Brętowo/Potokowa 15k
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Potokowa Park

inwestor3City Invest Sp. z o.o.
projektantA-Concept
realizacjaIII kw. 2023

O inwestycji Potokowa Park

Inwestycja Potokowa Park zlokalizowana jest w Gdańsku, na osiedlu Matemblewo, w dzielnicy Brętowo, przy ulicy Potokowej.

Osiedle tworzą trzy dwupiętrowe budynki, w których powstały 24 mieszkania i 2 lokale usługowe. Lokale są w strukturze od dwóch do pięciu pokoi i mają powierzchnię od 36 do 97 mkw. Do mieszkań parterowych przynależą prywatne ogródki, natomiast lokale na wyższych kondygnacjach posiadają balkony. W inwestycji znajdują się garaże dla samochodów osobowych oraz zewnętrzne miejsca postojowe. W Potokowa Park powstały mieszkania inwestycyjne z możliwością podziału na mniejsze mieszkania.

W okolicy mieszczą się przedszkole, szkoła, sklepy. Inwestycja powstała w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Dolina Strzyży Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W odległości 300 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, łączący osiedle z centrum Wrzeszcza, jak i Olszynką i Śródmieściem Gdańska. Niedaleko jest do przystanku PKM Brętowo. Potokowa Park położona jest blisko wyjazdu na trójmiejską obwodnicę.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA