[Poznań] Apartamentowce "Przy Kościelnej"

[Poznań] Apartamentowce "Przy Kościelnej"

Poznań/Jeżyce
REKLAMA
inwestorLong Bridge Development
realizacjaIV kw. 2011
wykonawcaWarbud S.A.

O inwestycji [Poznań] Apartamentowce "Przy Kościelnej"

Apartamentowce "Przy Kościelnej" w Poznaniu
Napisz komentarz
annadekiel
I jak po roku od oddania oceniacie tę inwestycję? zazwyczaj w ciągu 1-2 lat wychodzą drobne mankamenty ale w tym przypadku chyba wszystko OK?helenka09
Idealny wybor dla rodzin z dziecmi? A dla innych juz nie? ;) A tak poważnie, moge prosic o kilka konkretow dotyczacych inwestycji. Czy tam jest monitoring? Czy obok jest przedszkole i jest supermarket? Czy aktywni (tacy jak ja) to znaczy biegacze beda mieli gdzie oddawac sie swojej pasji? :D Aaa i jak duże są balkony? Ciekawe czy dużo jeszcze mieszkań zostalo do sprzedaży czy jakieś ostatki...
dom.inik
Inwestycja na duży plus. Mieszkania duże, jasne i przestronne. Idealny wybór dla rodzin z dziećmi, do tego bezpiecznie i w świetnej lokalizacji.

Najlepszy produkt w najniższej cenie? tłumacz holenderski To tutaj!
AsiaKu
Zgadzam się z poprzedniczka. Moja siostra mieszka tam ze swoim dzieciakami. Zadowolona. Fajnie im się mieszka. Dzieciaki mają z kim i gdzie się tam bawić. Siostra z mężem nie boję się o ich bezpieczeństwo. Sąsiedzi są przyjaźnie nastawieni, o czym nie mogła pwoiedzieć mieszkając na dzielnicy Dębiec. :) Mieszkanie jest przestronne, duże, z dużym balkonem, zazdroszczę im tego.
willette98
Te inwestycje moim zdaniem są niepowtarzalne i unikatowe. Przestronne pomieszczenia, duże balkony, a także zorganizowany teren dla dzieci. Jest to idealne miejsce dla rodzin mających maluchy bądź planujących w przyszłości dzieci.
maruŚ
To co wyroznia te inwetsycje od innych to juz na samym wstepie te rzezby, ktore zostaly umieszczone na budynku. Uwazam, ze calej inwestycji nadaly takiego niepowtarzalnego wygladu. Balkony sa duze, przestrone, a nie takie klitki jak przy starym budownictwie. No i dzieciaki maja bardzo fajne miejsce do zabawy to jest ogromne udogodnienie dla rodzin z dzieciakami. Cala inwestycja jest duza, jednak ma sie wrazenie, ze jest tam bardzo przytulnie, jest elegancko i przyjemnie. No i dużym plusem może już nie wyróżniającym od innych jest dogodna lokalizacja dzieci, ktore mozemy szybko sie przemiescic do poszczegolnych dzielnic Poznania.
REKLAMA