[Poznań] Inventia - mieszkania w dawnej fabryce rowerów

[Poznań] Inventia - mieszkania w dawnej fabryce rowerów

Mieszkania/Poznań/Grunwald/Łazarz
REKLAMA
inwestorProtea Development Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2015

O inwestycji [Poznań] Inventia - mieszkania w dawnej fabryce rowerów

Mieszkania w dawnej fabryce rowerów.
Napisz komentarz
PieEetrek
169619_1000x.jpg
Dori252
Czy deweloper stwarzał problemy po podpisaniu umowy? Jak przebiega z nim współpraca? Podobno w przypadku nieotrzymania kredytu przez bank, deweloper nie zwraca wpłaconej zaliczki? Czy może ktoś z Was się orientuje jak to wygląda?
goscxxx
Wolnych lokali wcale nie jest tak sporo, po prostu strona nie jest aktualizowana... Jesteśmy po podpisaniu umowy deweloperskiej i przy okazji załatwiania wszystkich formalności sprawdziliśmy księgę wieczystą. Dużo mieszkań jest już sprzedanych ale większość z nich na stronie cały czas ma status "wolne". Szkoda, że tego nie pilnują....
stjowi
Deweloper nie jest taki nieznany, wybudował już budynek na Wildzie przy zbiegu ulic Spadzista/Różana. Może ktoś tam mieszka, albo zna kogoś kto tam kupił mieszkanie, czy były jakieś problemy z deweloperem i jak się tam mieszka?
Spółka Protea Development jest łączona z PBO Anioła, która jest teraz w stanie upadłości, może to powoduje, że ludzie obawiają się ryzyka?
Przyglądamy się tej inwestycji już bardzo długo, szukamy dziury w całym i na razie nic nie znaleźliśmy...
A może ludzie chcą kupować, a tylko banki nie chcą udzielać kredytów?
PieEetrek
Może mało znany deweloper?
stjowi
Czy ktoś wie, czemu te mieszkania się tak kiepsko sprzedają? Inwestycja prawie na ukończeniu, a wolnych lokali sporo. Dziwne. Lokalizacja dobra, ceny normalne, sami rozważamy zakup. Ale coś mi tu nie pasuje....
REKLAMA