Poznań Nowe Kotowo

Poznań Nowe Kotowo

Poznań/Kotowo/Sąsiedzka
5
1
REKLAMA
inwestorGrand Project Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Poznań Nowe Kotowo

Poznań Nowe Kotowo to osiedle domów bliźniaczych, ulokowane jest na południowo-zachodnim krańcu Poznania, pomiędzy ulicami Sąsiedzka i Uradzka, w obrębie jednostki obszarowej Kotowo, wśród zabudowy jednorodzinnej, w okolicy o charakterze podmiejskim.


W skład inwestycji wchodzą dwupoziomowe apartamenty o powierzchni 83 - 86 mkw., o wysokości pomieszczeń na każdej kondygnacji 270 cm, z balkonem, tarasem i ogródkiem o wielkości od około 43 do około 191 mkw. W lokalach rozprowadzono światłowód i tv kablową, w standardzie wykonano biały osprzęt elektryczny, zainstalowano okna 3-szybowe z roletami zewnętrznymi, sterowanymi elektrycznie; ogrzewanie w domach zasilane jest z indywidualnego kondensacyjnego kotła gazowego; w łazienkach przewidziano ogrzewanie podłogowe.


Poznań Nowe Kotowo to w całości ogrodzone i zamykane osiedle, wyposażone w drogę wewnętrzną z podejściami i podjazdami, miejscami postojowymi naziemnymi przy poszczególnych segmentach. Osiedle uzbrojone jest w niezbędne media – prąd, wodę, kanalizację, gaz.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+2
REKLAMA