[Poznań] Osiedle "Kasztanowa Aleja"

[Poznań] Osiedle "Kasztanowa Aleja"

REKLAMA

O inwestycji [Poznań] Osiedle "Kasztanowa Aleja"

Osiedle "Kasztanowa Aleja" w Poznaniu
Napisz komentarz
CiotkaStasia
45108_1000x.jpg
[size=85:1xt5ul3t]Osiedle "Kasztanowa Aleja"[/size:1xt5ul3t]
CiotkaStasia
45107_1000x.jpg
[size=85:o7luresv]Osiedle "Kasztanowa Aleja"[/size:o7luresv]
CiotkaStasia
45106_1000x.jpg
[size=85:qopb4uto]Osiedle "Kasztanowa Aleja"[/size:qopb4uto]
CiotkaStasia
45105_1000x.jpg
[size=85:rlvobm45]Osiedle "Kasztanowa Aleja"[/size:rlvobm45]
CiotkaStasia
45104_1000x.jpg
[size=85:1uwr8xuf]Osiedle "Kasztanowa Aleja"[/size:1uwr8xuf]
Jan Hawełko
„Kasztanowa Aleja” jest idealnym miejscem dla osób, które ceniąc wygodę i bezpieczeństwo chcą mieszkać nowocześnie i z klasą. 
Wyjątkowe położenie ulicy Wojskowej wśród okazałych drzew kasztanowca nadaje „Kasztanowej Alei” specyficzny, spokojny i przyjazny charakter. Dużym atutem lokalizacji podkreślającym niepowtarzalny klimat są liczne w okolicy miejsca sprzyjające rekreacji (m.in.: Park Kasprowicza, Park Manitiusa, kryty basen Olimpia, Park Wilsona, Palmiarnia, stare ZOO), stanowiące prawdziwą gratkę dla amatorów zarówno spokojnego, jak i aktywnego wypoczynku. Niewątpliwą atrakcją jest również sąsiedztwo Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz hali widowiskowo-sportowej ARENA – miejsc organizacji ważnych imprez sportowych, wystaw, konferencji, koncertów i wydarzeń kulturalnych. 
Ulica Wojskowa to po prostu środek miasta. Stąd wszędzie jest blisko. 

„Kasztanowa Aleja” to połączenie nowoczesnej architektury z klasyczną estetyką. 
Projekt zakłada realizację zespołu budynków o wyrazistym stylu, które harmonijnie uzupełnią istniejącą wzdłuż ulicy Wojskowej zabudowę. Osiedle składać się będzie z dwóch niezależnie funkcjonujących części z dziedzińcami, na których zostaną starannie urządzone tereny zielone i plac zabaw. 
W ofercie znajdują się 282 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni (od 37 do 94 mkw.) Każde z mieszkań posiada ogródek, balkon, taras lub loggię. Klienci poszukujący mieszkań o większych metrażach skorzystać będą mogli z opcji łączenia mieszkań. Szczególnie atrakcyjne do aranżacji będą mieszkania na ostatnich kondygnacjach wyposażone w przestronne tarasy (nawet do 150 m.kw.). Lokale położone na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. 
W podziemiu budynku znajdować się będzie parking z indywidualnymi miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi a także myjnia bezdotykowa służąca mieszkańcom budynku. W kompleksie zaprojektowano także dodatkowe pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Więcej informacji: www.echo.com.pl
REKLAMA