Ratyń

Ratyń

Wrocław/Leśnica/Gromadzka
REKLAMA
inwestorDŚ Development S.C.
realizacja inwestycjiIII kw. 2020
wykonawcaDŚ Development S.C.

O inwestycji Ratyń

Mieszkania w zabudowie dwurodzinnej z działkami zlokalizowane we Wrocławiu na osiedlu Ratyń przy ul. Gromadzkiej. Pierwszy etap składa się z 25 domów (50 lokali mieszkalnych) i 1 jednorodzinnego usytuowanego pod lasem z przestronna działką. Druga faza liczy 3 budynki (6 lokali mieszkalnych o powierzchni 120 i 130 mkw.). Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.
Dużą zaletą osiedla Ratyń jest jego położenie z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu niezwykle zacisznej i urokliwej okolicy. Jej obszar idealnie nadaje się zarówno na odprężający spacer, jak i uprawianie wszelkiego rodzaju sportów, a to wszystko w otoczeniu natury Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy.
I Standard wykończenia:
- ławy fundamentowe żelbetowe- ściany fundamentowe bloczki betonowe M6 + styropian Aqua 10 cm- wylana pierwsza posadzka z wyprowadzonymi przyłączami wodno-kanalizacyjnymi- ściany konstrukcyjne zewnętrzne pustak ceramiczny gr. 24 cm + ocieplenie styropian (gr 15 cm)- ścianki wewnętrzne z pustaka ceramicznego 12 cm zgodnie z projektem- strop betonowy typu TERIVA gęstożebrowy- pokrycie dachowe wykonane z dachówki ceramicznej w kolorze antracyt- okna połaciowokolankowe dwuszybowe- okna z pakietem trzyszybowym na profilu VEKA o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,6- rolety zewnętrzne nadstawne w kolorze antracyt (ocieplane) z napędem elektrycznym- drzwi wejściowe zewnętrzne Setto Diego w okleinie antracyt (ocieplane)- brama garażowa Hormann w kolorze antracyt z silnikiem elektrycznym i pilotem- elewacja zewnętrzna tynki sylikonowo-sylikatowe w kolorze zgodnym z wizualizacją przyjętą na osiedlu- parapety zewnętrzne z blachy powlekanej kolor stolarki okiennej PCV- rozprowadzenie instalacji elektrycznej zgodnie z projektem wraz z osprzętem- tynki wewnętrzne cementowo-wapienne nakładane mechanicznie zacierane na mokro niemalowane, zamiennie z gipsowymi w zależności od warunków atmosferycznych- rozprowadzenie instalacji wodnej i grzewczej w technologii Alupex Wavin bez grzejników i pieca- instalacja kominowa przewód kominowy z rurą ceramiczną i trójnikiem gotowym do podłączenia wkładu kominowego wraz z zew. czerpnią powietrza- posadzka końcowa betonowa wykonana mechanicznie z ociepleniem/izolacja termiczna- ocieplenie sufitu na piętrze (15 cm i 10 cm układana warstwowo) i zamknięcie płytą STG- przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne doprowadzone do budynku drzwi tarasowe Patio z mechanizmem otwierania uchylno-przesuwanym- zagospodarowanie strychu podłogi płytą OSB schody strychowe Fakro z dociepleniem taras z kostki betonowej o powierzchni 15 mkw. - dodatkowe przyłącze wody ogrodowej odprowadzenie deszczówki za pomocą drenów rozsączających zbiornik bezodpływowy o pojemności 10 m3.
II Standard wykończenia - dopłata 10 800 zł
- rozprowadzenie instalacje wodna i grzewcza w technologii Alupex Wavin wyposażona w piec gazowy kondensacyjny o mocy 24 kW wraz z podłączeniem i uruchomieniem Serwisanta- grzejniki stalowe typ VC Profil firmy Buderus- ogrzewanie podłogowe w łazienkach i wiatrołapie oraz korytarzu -bezprzewodowy sterownik gazowy z cykle tygodniowym
Dodatkowo, po wpłaceniu całej kwoty za stan deweloperski:
- kostka na podjeździe do garażu i wejściu do domu oraz ogrodzenie zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu- droga dojazdowa z chodnikiem i oświetleniem.
Napisz komentarz
Kajtman
II etap
+8
Jan Augustynowski
Aktualne zdjęcia. Osiedle gotowe.
+7
+6
Jan Augustynowski


339628_1500x.jpg

339629_1500x.jpg

339630_1500x.jpg

339631_1500x.jpg
Jan Augustynowski


339624_1500x.jpg
Jan Augustynowski


339620_1500x.jpg

339621_1500x.jpg

339623_1500x.jpg

339622_1500x.jpg
REKLAMA