DODAJ

Rondo Solidarności

Rondo Solidarności 468899Rondo Solidarności 468897Rondo Solidarności 468898
U zbiegu ulic Wojska Polskiego, 1-go Maja, Poznańska i Placu Targowego powstało kolejne w mieście rondo. Inwestycję zrealizowała firma Gembiak-Mikstacki Sp.j.
Szczegóły - Rondo Solidarności
inwestorGmina Twardogóra
wykonawcaGembiak-Mikstacki Sp.j.
realizacja inwestycjiIII kw. 2014
Jakub Zazula 13.03.2020, godz. 11:27
Rondo Solidarności 468897Rondo Solidarności 468898Rondo Solidarności 468899
odpowiedz
Jan Augustynowski 08.10.2013, godz. 11:54
Jaram się tą Twardogórą strasznie! Mała 6000 mieścina, a inwestycje ma jak średniej wielkości miasto. W zeszłym roku zbudowali 2 ronda, w tym budują kolejne. Jestem tam często, bo to moje rodzinne strony, więc obiecuję regularne fotorelacje. Cała gmina ma 12 000 mieszkańców i jest największym w Europie zagłębiem meblowym. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat bezrobocia, ale podejrzewam, że jest niewielkie. W okolicy zakłady mają takie tuzy jak Bodzio, czy Gawin. O 14 jak się kończy zmiana potok samochodów na głównej drodze jest jak we Wrocławiu na Powstańców w godzinach szczytu :)

Zachęcam również do lektury przebiegu działań przy tej inwestycji:
http://pl.twardogora.pl/index.php/inwes ... misariacie

oraz przegląd pozostałych:
http://pl.twardogora.pl/index.php/inwestycje


Gmina odbiera regularnie nagrody, między innymi dolnośląskiego gryfa za strategię rozwoju i inwestycje sportowe. W Twardogórze grają między innymi siatkarki Ślęzy Wrocław. Miasto ma bardzo bogatą infrastrukturę sportową, w tym stadion, hale sportowe, aquapark i masa parków i terenów rekreacyjnych. Wszystko po remontach lub świeżo wybudowane.

A dookoła lasy, lasy, lasy i stawy w sąsiadującej Dolinie Baryczy.

Żyć nie umierać, brawo dla burmistrza Jana Dżugaja!!
odpowiedz
Jan Augustynowski 08.10.2013, godz. 11:41
U zbiegu ulic Wojska Polskiego, 1-go Maja, Poznańska i Placu Targowego powstaje kolejne w mieście rondo. Wykonawca, firma Gembiak-Mikstacki przesadziła już część drzew i krzewów w inne, wskazane przez inwestora miejsca, a część wycięła. Trwa układanie kanalizacji oraz rozbiórka istniejących chodników. Z powodu rozbudowy skrzyżowania planowane jest przeniesienie przystanku komunikacji samochodowej w okolice dworca PKP.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję