Rubinova

Rubinova

Mieszkania/Toruń/Rubinkowo/Teodora Donimirskiego 4
REKLAMA
inwestorPRES Grupa Deweloperska
realizacjaIV kw. 2024

O inwestycji Rubinova

Rubinova w Toruniu to 5-piętrowy budynek, zlokalizowany na prawobrzeżu, we wschodniej części miasta. Nieruchomość znajduje się na toruńskim Rubinkowie, przy ul. Teodora Donimirskiego 4, z dostępem z od ulicy Filomatów Pomorskich.

W inwestycji znajdują się dwu-, trzy- i cztery- i pięciopokojowe mieszkania o metrażach od 36 do 82 mkw. Lokale parterowe dysponują prywatnymi ogródkami, natomiast pozostałe mieszkania posiadają tarasy lub balkony. W oknach na parterze zainstalowano rolety zewnętrzne; we wszystkich mieszkaniach zamontowano wideodomofony.


Na ogrodzonym terenie inwestycji zachowano istniejące wieloletnie drzewa, a do tego posiano trawę, wykonano nasadzenia krzewów, założono alejki spacerowe, zaprojektowano elementy małej architektury i oświetlenie. Przed wejściem zamontowano stojaki rowerowe; w budynku dostępna jest winda, komórki lokatorskie. Do parkowania aut powstały miejsca postojowe naziemne oraz stanowiska w garażu podziemnym. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Opinie o Rubinova

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Rubinova
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA