Ruczaj Residence

Ruczaj Residence

Domy/Warszawa/Ruczaj
REKLAMA
inwestorRogowski Development Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Ruczaj Residence

Ruczaj Residence w Warszawie to osiedle domów jednorodzinnych usytuowane w dzielnicy Wilanów, w lewobrzeżnej części stolicy. Inwestycja znajduje się na warszawskim Powsinku, w południowej, willowej części Wilanowa, przy ul. Ruczaj nieopodal jej zbiegu z ul. Prętową.


W inwestycji dostępne są lokale dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 245 - 263 mkw., o wysokości pomieszczeń na parterze 300 - 310 cm i 265 – 275 na piętrze, wraz z poddaszem nieużytkowym. Domy wyposażone są w kotłownie gazowe z piecem i instalacją grzewczą, z możliwością zainstalowania dodatkowego źródła ciepła.  W części pomieszczeń zastosowano system ogrzewania podłogowego. Lokale mają dostęp do indywidualnych ogródków z tarasem.


Teren osiedla jest ogrodzony, z wideodomofonami przy bramie wjazdowej.  Dojazdy są oświetlone nocą. Ponadto, w rezydencji przygotowano instalację telefoniczną, telewizyjną, internetową i wideo-domofonową z uwzględnieniem kamer monitorujących przy wjeździe na teren. Do parkowania aut przewidziano garaże w obrębie bryły oraz indywidualne miejsca postojowe na zewnątrz. Istnieje możliwość instalowania zbiorników na deszczówkę.

Opinie o Ruczaj Residence

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Ruczaj Residence
Wojciech Jenda
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA