[Ruda Śląska] Galeria "Stara Piecownia"

[Ruda Śląska] Galeria "Stara Piecownia"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Ruda Śląska] Galeria "Stara Piecownia"

O inwestycji [Ruda Śląska] Galeria "Stara Piecownia"

W Rudzie Śląskiej na terenie starej cegielni powstaje galeria "Stara Piecownia".
Napisz komentarz
stivi
W Rudzie Śląskiej powstanie centrum handlowo-usługowe na terenie starej cegielni. Mają się tam mieścić biura i punkty usługowe. Tylko jedną część z zabytkowej cegielni można uratować przez rozbiórką. Prace mają zakończyć się w II kwartale 2011 roku.


Źródło: www.katowice.gazeta.pl 
Jan Hawełko
Trwają prace związane z realizacją galerii handlowej Stara Piecownia w Rudzie Śląskiej. Zamysł inwestora - firmy GC Investment, aby zachować charakterystyczne elementy architektury przemysłowej Śląska, wkracza w fazę realizacji. Spółka rozpoczęła również proces komercjalizacji, który powierzyła firmie Astaris Property Solutions.

Plan architektoniczny dla Starej Piecowni powstał na podstawie analizy oryginalnych planów i rysunków sprzed ponad wieku.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
22578_1000x.jpg


22579_1000x.jpg
Jan Hawełko
Przedstawiciele GC Investment, inwestora galerii handlowej w Rudzie Śląskiej finiszują negocjacje z dużą niemiecką firmą handlową na wynajem powierzchni w centrum. Od rezultatu rozmów zależy przyszłość inwestycji.

Zgodnie z informacjami, jakie udało nam się uzyskać od przedstawicieli inwestora, negocjacje trwają już około dwóch miesięcy. Obecnie są jednak na finiszu. Jeśli zostaną zakończone podpisaniem umowy, niemiecka korporacja zajmie parter planowanego budynku.

pokaz-artykul.png
REKLAMA