[Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa)

[Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa)

Rzeszów/Paderewskiego
REKLAMA

O inwestycji [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa)

Rozbudowa galerii "Rzeszów Plaza"
Napisz komentarz
Damian Daraż
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa) [Rzeszów] Galeria handlowa z własną plażą
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Rzeszów] Galeria "Rzeszów Plaza" (rozbudowa) [Rzeszów] RTV Euro AGD na dłużej w rzeszowskiej Plazie
Jan Hawełko
Sprzęt sportowy i turystyczny znanych amerykańskich, kanadyjskich i holenderskich marek to główna oferta sklepu COLUMBIA w CH Plaza Rzeszów. Stoisko o powierzchni ponad 110 mkw. otwarte zostało w połowie czerwca i znajduje się na pierwszym piętrze rzeszowskiego centrum.

Columbia to czwarty po Decathlonie, Martes Sport i 4F sklep z ofertą sportową w CH Plaza Rzeszów. – Dzięki temu nasze centrum oprócz szerokiej oferty modowej może zaproponować swoim klientom akcesoria i odzież sportową na najwyższym poziomie.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci, włosów i ciała oraz sprzedaż urządzeń do zabiegów kosmetycznych to oferta uruchomionej w CH Plaza Rzeszów wyspy Beauty Center.

Wyspa Beauty Center zlokalizowana jest na parterze w atrium CH Plaza Rzeszów. Zajmuje powierzchnię 12 mkw.

Dyrekcja zapowiada, że Centrum czeka wiele zmian. Część kluczowych najemców powiększy swoje sklepy. Mają być także nowości, jak np. pierwszy na Podkarpaciu wielkopowierzchniowy sklep Decathlon.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Pierwszy w Polsce Klub CityFit, pierwszy na Podkarpaciu sklep Decathlon Easy, nowe stoiska, przedłużone umowy z najemcami oraz liczne imprezy kulturalne, tak można podsumować 2014 r. w CH Plaza Rzeszów.

2014 rok był kolejnym, w którym CH Plaza Rzeszów kontynuowało intensywną rekomercjalizację. Pozwoliło to pozyskanie nowych najemców. Zaowocowało także przedłużeniem umów z kluczowymi najemcami.

pokaz-artykul.png
REKLAMA