[Rzeszów] Osiedie "Zielone Tarasy"

[Rzeszów] Osiedie "Zielone Tarasy"

Mieszkania/Rzeszów/Słocina/Rocha 39a
REKLAMA
inwestorWikana S.A.
projektantURBAN PROJECT Urban Project Architecture
realizacjaIV kw. 2018
wykonawcaKPB Sp z o.o.

O inwestycji [Rzeszów] Osiedie "Zielone Tarasy"

IV ETAP – BUDYNKI CD, OPRS Początek 2017 roku to start IV etapu budowy osiedla. 
Całkowicie odświeżona architektura, a dodatkowo nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne układy mieszkań sprawiają, że hasło „Nowe Zielone Tarasy” nie jest tylko sloganem. Budowę podzielono na dwie, realizowane równolegle, części. 
Część pierwsza – budynki CD dwa budynki zlokalizowane w pierwszym pasie zabudowy od ulicy św. Rocha to łącznie 46 mieszkań o metrażach od 33 mkw do prawie 100 mkw wszystkie budynki wyposażone w windy budynki z podziemnymi parkingami do wyboru mieszkania z tarasami lub ogródkami.
Część druga – budynki OPRS cztery budynki zlokalizowane w w tylnej części osiedla to łącznie 92 mieszkania od 33 mkw do ponad 100 mkw obok budynków przewidziano plac zabaw budynki z podziemnymi parkingami do wyboru mieszkania z tarasami lub ogródkami


Niska zabudowa, niestandardowe rozwiązania architektoniczne, elegancja i prestiż - zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań.

Osiedle Zielone Tarasy jest realizowane w willowej dzielnicy Słocina przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie. Urok i osobliwość tego miejsca podkreślają przede wszystkim niska (2- lub 3- piętrowa) zabudowa oraz niestandardowe rozwiązania architektoniczne.
Stonowana kolorystyka elewacji, wzbogacona o elementy dekoracyjne - m.in. fasady aluminiowe - oraz okładzina imitująca drewno nadaje temu miejscu ekskluzywny charakter. Powyższe sprawi także, że cały kompleks emanował będzie ciepłem i elegancją.

Opinie o [Rzeszów] Osiedie "Zielone Tarasy"

Napisz komentarz
REKLAMA