[Rzeszów] Osiedle Słoneczny Stok

[Rzeszów] Osiedle Słoneczny Stok

Mieszkania/Rzeszów/Franciszka Kotuli/Odrzykońska
REKLAMA

O inwestycji [Rzeszów] Osiedle Słoneczny Stok

Spółdzielnia rozpoczyna budowę nowych mieszkań w ramach rozbudowy Osiedla Słoneczny Stok, która będzie realizowana w obrębie ul. bł. Karoliny - Odrzykońskiej - Iwonickiej. Planujemy realizację budynków 5 - 6 kondygnacyjnych z podziemnymi miejscami parkingowymi, windami, mieszkaniami 2 pokojowymi o pow. około 45 - 50 2, 3 pokojowymi o pow. około 62 - 652.

Spółdzielnia planuje realizację 2 budynków 4 kondygnacyjnych z usługami w parterze (usługi medyczne, kulturalno-oświatowe, gastronamiczne, handlowe) z nowymi mieszkaniami 1 pokojowymi o pow. ok 35 m2 oraz 2 pokojowymi o pow. ok. 46 m2 z przeznaczniem dla członków Spółdzielni - osób samotnych i starszych. Takie rozwiązanie pozwoliłoby na zaspokojenie ich potrzeb, a jednocześnie sprawiło, że nie będą sie czuli wyizolowani i osamotnieni. Budynki wyposażone byłyby w windy i dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Zlokalizowane na Osiedlu Słoneczny Stok dojazd od ul. Iwonickiej.

Opinie o [Rzeszów] Osiedle Słoneczny Stok

Napisz komentarz
Damian Daraż
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
14.03.2016
Obrazek
http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=17&t=41&start=260

0
Zaloguj aby dodać komentarz
Damian Daraż
3.03.2016
Obrazek Wydaje mi się że to największa obecnie inwestycja w Rzeszowie-ilość domów w budowie i wykończeniu... ObrazekObrazek
http://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=17&t=41&start=220

0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA