REKLAMA

O inwestycji S Logistic Park

S-Logistic Park to park magazynowy położony w Krajkowie koło Wrocławia. W ofercie do wynajęcia hale magazynowe i powierzchnie biurowo-usługową (możliwość wynajęcia zarówno małych powierchni magazynowych jak i takich liczących po kilkanaście tysięcy metrów).
Napisz komentarz
anubis
Igepa w Skalski-Logistic Park

Skalski-Logistic Park poinformował o zawarciu umowy najmu 1.200m2 powierzchni magazynowej z Igepa Polska Sp. z o.o.

Igepa Polska Sp. z o.o. to stabilna, prężnie działającą firmą, funkcjonującą na polskim rynku od 1995 roku. Należy do czołowych krajowych dystrybutorów mediów do druku oraz papierów biurowych. Igepa Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej Igepa group, wiodącego europejskiego dystrybutora papierów poligraficznych, biurowych i materiałów do reklamy wizualnej. Igepa group istnieje od ponad 40 lat i jest obecna w ponad 20 krajach Europy oraz poza nią.

Centrum Logistyczne Skalski-Logistic Park zlokalizowane jest bezpośrednio przy autostradzie A4, w odległości 15 km od centrum Wrocławia – zjazd Wrocław Wsch./Strzelin (skrzyżowanie dróg: A4 i 395). Lokalizacja dysponuje powierzchnią blisko 50 ha, przeznaczoną przede wszystkim pod działalność magazynową, produkcyjną oraz biurowo-usługową. Obecnie istnieje możliwość wynajęcia powierzchni do 30.000m2. Łączna powierzchnia w lokalizacji może sięgnąć do 200.000m2. Skalski-Logistic Park to jeden z projektów deweloperskich Grupy Skalski.Grupa Skalski jest powiązanym kapitałowo konsorcjum przedsiębiorstw branży ogólnobudowlanej i powstała w konsekwencji zapotrzebowania na specjalizację zadań. Występuje w charakterze generalnego wykonawcy przy realizacji inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej, zarówno w sferze projektowania jak i wykonawstwa.

Największy potencjał stanowią liczące kilkadziesiąt osób, wysoko wykwalifikowane kadry i załogi montażowe, na które składają się inżynierowie z pełnym zakresem uprawnień, projektanci, pracownicy działu technicznego, pracownicy ogólnobudowlani oraz pracownicy administracji.

Nowoczesny, specjalistyczny sprzęt pozwala na samodzielne realizowanie poważnych przedsięwzięć, a wraz ze sprawdzonymi partnerami, jesteśmy gotowi stawić czoła najpoważniejszym wyzwaniom. Grupa Skalski zrealizowała już blisko 800.000 m2 hal różnego przeznaczenia – większość w systemie Astron.Grupa Skalski realizuje inwestycje z własnych środków na zasadzie deweloperskiej, na terenie całego kraju, czego przykładem są:

■Centrum Logistyczne Skalski-Logistic Park pod Wrocławiem o powierzchni ok. 34 000m2, z możliwością rozbudowy do 200 000 m2 pod wynajem,
■Centrum Logistyczne T.C. Dębica w Tarnowie o powierzchni 46 000m2 z możliwością dalszej rozbudowy,
■Centrum Logistyczne w Podgrodziu k/Dębicy o powierzchni ok. 30 000m2 pod wynajem.


Źródło: Grupa SKALSKI
anubis
Azpiaran Polska wynajęła powierzchnie produkcyjne za pośrednictwem JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Azpiaran Polska wynajęła powierzchnie produkcyjne za pośrednictwem JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o. – Wrocław.

JOT-BE Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu pośredniczyło w wynajęciu przez hiszpańską firmę Azpiaran Polska powierzchni produkcyjnej w Skalski - Logistic Park zlokalizowanym przy węźle autostradowym Wrocław Wschód.

To kolejna duża transakcja, po Knauf Industries, na terenie Wrocławia, w której pośredniczymy w ostatnich miesiącach - podkreśla Michał Michałowicz – marketing manager z JOT-BE Nieruchomości.

Firma Azpiaran Polska wynajęła 2250 mkw. powierzchni produkcyjnych dostosowanych do jej nietypowych potrzeb związanych z produkcją metalowych komponentów i prefabrykatów.

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o. reprezentowało firmę Skalski-Logistic Park.
KingaM
[size=150:ggjav024]Redeco przygotowuje centrum logistyczne we Wrocławiu[/size:ggjav024]

Devco nadzoruje przygotowania do budowy centrum logistycznego przy ulicy Rakietowej we Wrocławiu (woj. dolnośląskie). Spółka jest pełnomocnikiem firmy Redeco.

Według deklarowanych założeń, przedsięwzięcie obejmie realizację zespołu obiektów o łącznej powierzchni zabudowy ok. 90 tys. mkw.

Redeco zarządza nieruchomością na której zlokalizowany jest obecnie m.in. tor do nauki jazdy. Natomiast Devco ma doświadczenie w realizacjach tego typu inwestycji, we Wrocławiu jest właścicielem m.in. dwóch kompleksów biurowych Wrocławskiego Parku Biznesu przy ul. Strzegomskiej oraz Wrocławskiego Parku Biznesu 2 przy ul. Wołowskiej.

http://budownictwo.wnp.pl/redeco-przygotowuje-centrum-logistyczne-we-wroclawiu,80701_1_0_0.html
anubis
http://www.biura.pl/pl/inwestycje/szcze ... ojkowice/3
industrial
S-Logistic Park to doskonale zlokalizowany park magazynowy, położony w Krajkowie koło Wrocławia. Oferuje do wynajęcia hale magazynowe i powierzchnie biurowo-usługową. Dzięki unikalnemu projektowi oferuje możliwość wynajęcia magazynów zarówno o małych powierzchniach jak i powierzchni magazynowych liczących po kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych oraz indywidualne aranżacje powierzchni biurowej

Więcej informacji o parku S - Logistic Park na stronie http://www.industrial.pl/magazyn/128_s_ ... rk_pl.html
REKLAMA