Sea Salt

Sea Salt

Mieszkania/Gdańsk/Zaspa-Rozstaje/Jana Pawła II
REKLAMA
inwestorRobyg S.A.
realizacjaIII kw. 2024

O inwestycji Sea Salt

Inwestycja Sea Salt zlokalizowana jest w Gdańsku, w dzielnicy Zaspa, przy Al. Jana Pawła II.

Apartamentowiec składa się z 114 mieszkań w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 27 do 111 mkw. Budynek jest w kształcie litery U i posiada zróżnicowaną wysokość. Do lokali na parterze przynależą ogródki, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach mają dostęp do balkonów, loggii czy tarasów. Wysokość mieszkań wynosi ok. 270 cm.

Na terenie inwestycji znajduje się lobby wejściowe. Osiedle jest objęte całodobowym monitoringiem. Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe w halach garażowych, jak i zewnętrzne miejsca postojowe. Powstały również miejsca do ładowania pojazdów elektrycznych oraz punkty naprawy rowerów i stojaki rowerowe.

Wewnętrzne strefy zielone obejmują różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz oświetlone miejsca do wypoczynku. Zaprojektowano także łąki kwietne oraz wspomagające małą retencję ogrody deszczowe.

W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki, place zabaw, restauracje, markety czy placówki medyczne, w tym szpital. Odległość od centrum miasta wynosi 7 km, natomiast dystans od morza to 2,5 km.

Opinie o Sea Salt

Napisz komentarz
mariusz.marcinkowski
Blisko do morza i do Wrzeszcza, natomiast na Jana Pawła II powinni zsynchronizować światła, bo co kilkadziesiąt metrów trzeba się zatrzymywać na światłach
0
Zaloguj aby dodać komentarz
mariusz.marcinkowski
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Wojciech Jenda
+3
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA