[Słabomierz] Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Driveland

[Słabomierz] Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Driveland

Sport i rekreacja/Słabomierz/Wiskitki/Żyrardowska 2
REKLAMA

O inwestycji [Słabomierz] Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Driveland

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Driveland w Słabomierzu stał się nową atrakcją regionu – nie tylko ze względu na edukację czy rozrywkę, które oferuje motoryzacyjne centrum eventowo-szkoleniowe – ale również za niesamowitą formę budynku, którą wieczorową porą dodatkowo podkreśla iluminacja RGB zmieniająca kolory bryły. Nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek w industrialnym stylu, wykonaliśmy  w technologii betonów architektonicznych, stali i szkła.
Intrygująca forma obiektu dobrze oddaje jego funkcję i relacje z motoryzacją. Prostota i szlachetność betonu architektonicznego zastosowanego zewnątrz, jak i wewnątrz, sprawiły, że siedziba ośrodka szkoleniowego zyskała brutalistyczny, choć wciąż stylowy wygląd. Beton intencyjnie skontrastowaliśmy z lekkością szkła i techniczną czystością zaprojektowanej na elewacji siatki cięto-ciągnionej, co pozwoliło nam na uzyskanie minimalistycznego, lecz efektownego wykończenia.
Akademię Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara wyposażyliśmy w 7 funkcjonalnych sal konferencyjnych z gęstą siecią floorbox-ów podłogowych, salę restauracyjną, jadalnię z zapleczem oraz część hotelową dla prowadzących szkolenia.
Wyjątkowym osiągnięciem było podkreślenie w projekcie budynku konferencyjnego pasji inwestora do motoryzacji i pojazdów. Osiągnęliśmy to, wyposażając budynek w: podjazd i taras z możliwością ekspozycji samochodów, salę garażowo-wystawową o powierzchni 300 metrów kwadratowych i wysokości 5 metrów, parking dla samochodów wszystkich gabarytów o wielkości 6000 metrów kwadratowych oraz zestaw symulatorów do stałej dyspozycji klientów.
Budynek został przystosowany do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Opinie o [Słabomierz] Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy Driveland

Napisz komentarz
REKLAMA