Słoneczne Wzgórza

Słoneczne Wzgórza

REKLAMA
inwestorBudner Inwestycje
projektantPracownia Architektoniczna KD Kozikowski Design
realizacja inwestycjiII kw. 2022

O inwestycji Słoneczne Wzgórza

Osiedle Słoneczne Wzgórza znajduje się u zbiegu ulic Mariana Kołodzieja i Warszawskiej w południowej części Gdańska - Ujeścisku. Inwestycja to zespół blisko 200 cztero i pięciokondygnacyjnych wielorodzinnych budynków składających się z 1, 2, 3 i 4-pokojowych mieszkań o metrażu od 31,05 do 81,83 mkw.

Wszystkie mieszkania posiadają stolarkę okienną drewnianą, aluminiową lub PVC, antywłamaniowe drzwi i niestandardową wysokość mieszkań - do 2,75 m. Do lokali przylegają przestronne balkony i tarasy z balustradami ze stali nierdzewnej. W podziemnej hali garażowej mieszczą się 102 miejsca parkingowe, komórki lokatorskie w przedziale 1,86-7,14 mkw. i miejsca na rowery. Elewację utrzymano w stonowanych białych, brązowych i szarych odcieniach. Na parterze znajdują się punkty handlowo-usługowe. Osiedle jest przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Nieruchomość zlokalizowana jest przy dwóch pętlach tramwajowych i licznych liniach autobusowych, oddalona jest o kwadrans jazdy samochodem od centrum miasta.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+4
REKLAMA