Slovianka

Slovianka

Łódź/Słowiańska 6
7
1
REKLAMA
inwestorBaltic Estate Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Slovianka

Inwestycję Slovianka wzniesiono pod adresem ul. Słowiańska 6. Odległość od ulicy Piotrkowskiej wynosi blisko 1,5 km. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę. Położenie w centralnej części miasta umożliwia szybki dojazd do dowolnego punktu, zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską.

Mieszkania zaprojektowane w obrębie inwestycji posiadają powierzchnię od 25 do 70 mkw., mają układ od 1 do 4 pokoi. Są wyposażone w domofony oraz system inteligentnego domu; przynależą do nich balkony, tarasy bądź ogródki. Deweloper oferuje usługi wykończenia apartamentów pod klucz.


Inwestycja posiada ogrodzony i monitorowany teren, w obrębie którego zaprojektowano takie udogodnienia, jak wspólne strefy rekreacyjne, strefa coworkingowa, sala zabaw dla dzieci, siłownia pod chmurką, strefa relaksu z basenem, saunami i jacuzzi. Ponadto do dyspozycji lokatorów są recepcja, pralnia samoobsługowa oraz paczkomat. Pod budynkiem znajdują się dwupoziomowa hala garażowa ze stanowiskami do ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownia oraz strefa komórek lokatorskich.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+4
REKLAMA