Slovianka

Slovianka

Mieszkania/Łódź/Górna/Słowiańska 6
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Slovianka

inwestorBaltic Estate Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Slovianka

Inwestycję Slovianka wzniesiono pod adresem ul. Słowiańska 6. Odległość od ulicy Piotrkowskiej wynosi blisko 1,5 km. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę. Położenie w centralnej części miasta umożliwia szybki dojazd do dowolnego punktu, zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską.

Mieszkania zaprojektowane w obrębie inwestycji posiadają powierzchnię od 25 do 70 mkw., mają układ od 1 do 4 pokoi. Są wyposażone w domofony oraz system inteligentnego domu; przynależą do nich balkony, tarasy bądź ogródki. Deweloper oferuje usługi wykończenia apartamentów pod klucz.


Inwestycja posiada ogrodzony i monitorowany teren, w obrębie którego zaprojektowano takie udogodnienia, jak wspólne strefy rekreacyjne, strefa coworkingowa, sala zabaw dla dzieci, siłownia pod chmurką, strefa relaksu z basenem, saunami i jacuzzi. Ponadto do dyspozycji lokatorów są recepcja, pralnia samoobsługowa oraz paczkomat. Pod budynkiem znajdują się dwupoziomowa hala garażowa ze stanowiskami do ładowania pojazdów elektrycznych, rowerownia oraz strefa komórek lokatorskich.

Opinie o Slovianka

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Slovianka
Jan Augustynowski
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Slovianka
Wojciech Jenda
+4
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA