[Środa Wielkopolska] Hala produkcyjna z częścią biurowo-socjalną

REKLAMA
inwestorFludra Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2013
wykonawcaAmwin Sp. z o.o. Sp. k.

O inwestycji [Środa Wielkopolska] Hala produkcyjna z częścią biurowo-socjalną

Amwin realizuje nową inwestycję dla firmy Fludra Sp. z o.o., która związana jest z projektowaniem i kompleksową budową hali produkcyjnej z suwnicą o udźwigu 5 t oraz częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 1900 m2. Obiekt z lokalizacją w Środzie Wlkp. (woj. wielkopolskie) zostanie wykonany w konstrukcji stalowej, a wewnętrzna część biurowo-socjalna w technologii suchej zabudowy.
Amwin – projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, realizuje cały proces związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksową realizacją obiektu. Przewidywany termin realizacji: 05/2013- 11/2013
Napisz komentarz
Rungar
No i niech zrobią w końcu przydadzą się takie socjalne biurowce do wynajęcia
Retberts
No i wreszcie coś robią w wielkopolsce ja sobie planuje ogarnąc odkurzacze centralne - polecam ogarnąć sobie to. 
Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
Amwin realizuje nową inwestycję dla firmy Fludra Sp. z o.o., która związana jest z projektowaniem i kompleksową budową hali produkcyjnej z suwnicą o udźwigu 5 t  oraz częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 1900 m2. Obiekt z lokalizacją w  Środzie Wlkp. (woj. wielkopolskie) zostanie wykonany w konstrukcji stalowej, a wewnętrzna część biurowo-socjalna w technologii suchej zabudowy.
Amwin – projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, realizuje cały proces związany z pozyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksową realizacją obiektu.
Przewidywany termin realizacji:  05/2013- 11/2013
REKLAMA