Stadion ŁKS-u (przebudowa)

Stadion ŁKS-u (przebudowa)

Łódź/Łódź-Polesie
REKLAMA
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Przebudowa stadionu ŁKS-u w Łodzi.
Jan Hawełko
Konsorcjum katowickiego Budusa i Mostostalu Zabrze złożyło najtańszą ofertę w przetargu na budowę nowego stadionu miejskiego w Łodzi. Z obiektu będą korzystać piłkarze miejscowego ŁKS-u.

Otwarcie ofert odbyło się w piątek. Konsorcjum Budusa i Mostostalu Zabrze chce zrealizować inwestycję za 218,3 mln zł. Pozostałe dwie oferty złożyło konsorcjum Hydrobudowy Polska i Remaxbud (322,7 mln zł) oraz samodzielnie Max Boegl (317,3 mln zł). Kosztorys inwestorski wynosi natomiast niespełna 202 mln zł.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Konsorcjum Budus SA/Mostostal Zabrze wygrało przetarg na zaprojektowanie i budowę stadionu miejskiego w Łodzi. O wyniku przetargu poinformował w piątek p.o. dyrektora wydziału zamówień publicznych w łódzkim magistracie Tomasz Głuszczak.

- Poinformowaliśmy dzisiaj wykonawców o wyborze najkorzystniejszej oferty. W przypadku braku odwołań 3 stycznia będziemy mogli podpisać umowę z konsorcjum Budus, które wygrało przetarg. Była to najtańsza cenowo, ale zarazem najkorzystniejsza oferta.

pokaz-artykul.png
Orzech
Konsorcjum katowickiego Budusa i Mostostalu Zabrze wygrało przetarg na projekt i budowę nowego stadionu miejskiego w Łodzi. Z obiektu będą korzystać piłkarze miejscowego ŁKS-u.

Konsorcjum Budusa i Mostostalu Zabrze chce zrealizować inwestycję za 218,3 mln zł.


pokaz-artykul.png
Orzech
Po odrzuceniu przez KIO protestu jednego z wykonawców, władze Łodzi mogą podpisać z konsorcjum katowickiego Budusa i Mostostalu Zabrze umowę na projekt i budowę nowego stadionu miejskiego. Z obiektu będą korzystać piłkarze miejscowego ŁKS-u oraz rugbiści Budowlanych Łódź.


pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Konsorcjum katowickiego Budusa i Mostostalu Zabrze podpisało w czwartek umowę na projekt i budowę nowego stadionu miejskiego. Z obiektu będą korzystać piłkarze miejscowego ŁKS-u oraz rugbiści Budowlanych Łódź.

Konsorcjum Budusa i Mostostalu Zabrze zrealizuje inwestycję za 218,3 mln zł brutto. Pozostałe dwie oferty w przetargu należały do konsorcjum Hydrobudowy Polska i Remaxbud (322,7 mln zł brutto) oraz do konsorcjum spółek z grupy Max Boegl (317,3 mln zł).

pokaz-artykul.png
REKLAMA